Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Manuale de Service
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
utilizator_173992

Salut Domnilor,

Este cineva in stare(stiutor) sa ma indrume spre o sursa de unde sa-mi procur MANUALE DE SERVICE PENTRU AUDI 80 B4/fabricatie 1993 si AUDI 100 2.3 E,model NF,motor NG,cutie de viteze cod AEK...???

Cu multumiri anticipate,

Socrate Stanculescu
(inginer mecanic)
Mariustom
După o mică căutare pe net, uite ce am găsit:

CITAT
Uite exista un manual on-line pe site-ul asta: http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A80/
Poti gasi aici scheme cu piese pentru toate modelele Audi. Mie mi se pare foarte OK site-ul. Trebuie numai sa iti faci un user si parola.


Baftă thumbsup.gif
ninja.gif


PS: saaau,

CITAT
DRAGILOR,
DE CE NU MERGETI VOI SA VA LUATI MANUALE DE SERVICE PENTRU MASINUTELE VOASTRE ??
FIECARE MODEL SI AN DE FABRICATIE-SE PARE-CA ESTE CU ALTE SPECIFICATII=>DE ASTA VA INDEMN SA FACETIACEST LUCRU...
IN BUCURESTI,PE STR.CORNELIA(SE INTRA PE ACEASTA DIN STR.11 IUNIE)PE LANGA PARCUL CAROL ESTE UN MAGAZIN CU MANUALE DE SERVICE PENTRU-ZICE-SE-TOATE MARCILE SI MODELELE..
EU PERSONAL N-AM AJUNS PE ACOLO,CU TOATE CA MA "CHINUI"DE CEVA VREME..

Scris de userul ... socratestanculescu whistling.gif rolleyes.gif
ninja.gif
utilizator_173992
QUOTE (Mariustom @ Jun 25 2011, 02:32 PM) *
După o mică căutare pe net, uite ce am găsit:

QUOTE
Uite exista un manual on-line pe site-ul asta: http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A80/
Poti gasi aici scheme cu piese pentru toate modelele Audi. Mie mi se pare foarte OK site-ul. Trebuie numai sa iti faci un user si parola.


Baftă thumbsup.gif
ninja.gif


PS: saaau,

QUOTE
DRAGILOR,
DE CE NU MERGETI VOI SA VA LUATI MANUALE DE SERVICE PENTRU MASINUTELE VOASTRE ??
FIECARE MODEL SI AN DE FABRICATIE-SE PARE-CA ESTE CU ALTE SPECIFICATII=>DE ASTA VA INDEMN SA FACETIACEST LUCRU...
IN BUCURESTI,PE STR.CORNELIA(SE INTRA PE ACEASTA DIN STR.11 IUNIE)PE LANGA PARCUL CAROL ESTE UN MAGAZIN CU MANUALE DE SERVICE PENTRU-ZICE-SE-TOATE MARCILE SI MODELELE..
EU PERSONAL N-AM AJUNS PE ACOLO,CU TOATE CA MA "CHINUI"DE CEVA VREME..

Scris de userul ... socratestanculescu whistling.gif rolleyes.gif
ninja.gif



Iaca ca tot fara manuale sunt pentru atunci cand te duci la "pomul laudat"....nu gasesti NIMIC ! angry.gif
valentinst
pentru A4 am un manual in limba franceza......
mai jos atasez o poza cu pagina introductiva....
utilizator_173992
QUOTE (valentinst @ Dec 14 2011, 04:40 PM) *
pentru A4 am un manual in limba franceza......
mai jos atasez o poza cu pagina introductiva....


Salut Domnule,

Daca nu-ti face ''trebuinta'' ti-as multumi pentru el !!!
Contacteaza-ma,te rog,la 0744652675...

Toate cele bune,

Socrate Stanculesc
u
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.