Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ce masina preferati?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
dordeduca
ce masina preferati?

puteti specifica prin post si de ce.
G e o r g e
ce nu pricep eu e de ce sa faci reclama la f64 dry.gif
dordeduca
iubesc fotografia si incerc sa o promovez . Dar se pare ca nu am cu cine.
solmar
Nu spune asta! Vezi ca e rubrica separata foto.
G e o r g e
QUOTE (solmar @ Jun 1 2011, 04:26 PM) *
Nu spune asta! Vezi ca e rubrica separata foto.

CORECT ! thumbsup.gif
Titi1988
Nissan thumbsup.gif
mike.omega
Citroen of course biggrin.gif
Dar care-i faza?!
Titi1988
cum nu este nissan am votat dacia si se pare ca este in frunte laugh.gif
mike.omega
Mai e o optiune: "altele" rolleyes.gif
Titi1988
QUOTE (mike.omega @ Jun 1 2011, 07:57 PM) *
Mai e o optiune: "altele" rolleyes.gif


daca nissan nu este nu votez altele.. dry.gif
22nst
Si celalat vot este de la mine, tot Dacia am ales biggrin.gif
T u d o r
Dordeduca de ce nu promovezi fotografia prin expunerea unor creatii proprii pe topicul de profil al forumului? Tu de fapt promovezi un site de vanzari de echipamente. Pacat ca un magazin de mare angajament profesional alege sa isi faca in acest mod reclama. Sunt convins ca daca ai deschide topic la Bazar pentru promovarea siteului ar fi multi aici care ar saluta cu placere initiativa. Mai ales ca majoritatea sunt clientii lui.

Ontopic: refuz sa votez, marca mea nu e la "si altele". Bine ca ai gasit sa pui Lada acolo si ai omis unul dintre cei mai mari si respectati producatori mondiali. smile.gif.
solmar
QUOTE ( T u d o r @ Jun 1 2011, 11:18 PM) *
Pacat ca un magazin de mare angajament profesional alege sa isi faca in acest mod reclama.


Offtopic

Efsaizecisispatru nu prea are nevoie de promovare. In orice caz, nu in maniera asta. Eu am ramas fan de la primul contact. Pur si simplu au livrat mult prea devreme ... comanda lansata dupa-amiaza si la 0930 a doua zi suna la usa curierul... A trebuit sa-l aman o ora ca nu aveam cash in casa.... Si apropos, de cateva zile ma tot tin sa finalizez o comanda.... Probabil o s-o las pe saptamana viitoare.

By the way... nu prea ne mai ne onorezi cu prezenta! Va tine Nuti pana tarziu?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.