Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Concurs foto mai
Masini.ro Forum > Masini.ro > Concursuri
admin
Concursul foto pe luna mai a luat start! Tot ce trebuie sa faci este sa fii inscris ca user pe site-ul Masini.ro, dupa care trebuie sa uploadezi o poza interesanta cu masina ta.


Click to view attachment


Utilizatorul cu cele mai multe voturi stranse pana la sfarsit de luna, primeste un telefon mobil LG Optimus Me si un articol despre masina in cauza! Al doilea premiu se va da unui user ales de redactorii Masini.ro!

Intra pe pagina de concurs! Iti uram succes!
DeGaStar
QUOTE (admin @ May 17 2011, 09:12 PM) *
Concursul foto pe luna mai a luat start! Tot ce trebuie sa faci este sa fii inscris ca user pe site-ul Masini.ro, dupa care trebuie sa uploadezi o poza interesanta cu masina ta.
Utilizatorul cu cele mai multe voturi stranse pana la sfarsit de luna, primeste un telefon mobil LG Optimus Me si un articol despre masina in cauza! Al doilea premiu se va da unui user ales de redactorii Masini.ro!
Intra pe pagina de concurs! Iti uram succes!


Buna ziua!
Cum se poate vota imaginea personala, cea cu masina, care participa la concurs... pe pagina cu masina nu apare decat un buton "Like/Imi place", specific retelei Facebook. Votul se realizeaza prin intermediul acelui buton sau prin alta modalitate?
Multumesc anticipat pentru raspuns!
Mariustom
Deasupra acelui buton "Like/Imi place", specific retelei Facebook se găsește altul, Votez.

Cred că trebuie să fii autentificat pe site ca să-l vezi wink.gif
DeGaStar
QUOTE (Mariustom @ Jun 1 2011, 09:57 AM) *
Deasupra acelui buton "Like/Imi place", specific retelei Facebook se găsește altul, Votez.

Cred că trebuie să fii autentificat pe site ca să-l vezi wink.gif


Da, asa este. Multumesc, Marius! smile.gif
Apropo, eu pot sa-mi votez poza, o data pe zi? tongue.gif
Mariustom
Dacă n-ai rețineri (dureri de dinți, te strânge vreun ciorap, etc) poți biggrin.gif
ninja.gif
Titi1988
, dupa care trebuie sa uploadezi o poza interesanta cu masina ta.

pffff 100% sunt care nu sunt posesorii masinii respective gen este poza modificata cu un mercedes in care se vad toti copacii, am avut wallpaper poza aia acum 10 ani 36182451.gif

Titi1988
am adaugat o poza cu nissanutul de 3 zile si nu imi apare sad.gif(( de ce??????
DeGaStar
QUOTE (Titi1988 @ Jun 3 2011, 08:06 AM) *
am adaugat o poza cu nissanutul de 3 zile si nu imi apare sad.gif(( de ce??????


Vezi ca s-a schimbat link-ul... nu mai e de forma

http://www.masini.ro/concurs/concurs-foto-mai/poza/***/

ci

http://www.masini.ro/concurs/concurs-foto-iunie/poza/***/

Nota: *** reprezinta numarul alocat pentru poza ta (daca mai stii care e acel numar).

Bafta! smile.gif
DeGaStar
QUOTE (admin @ May 17 2011, 09:12 PM) *
Concursul foto pe luna mai a luat start! Tot ce trebuie sa faci este sa fii inscris ca user pe site-ul Masini.ro, dupa care trebuie sa uploadezi o poza interesanta cu masina ta.
Utilizatorul cu cele mai multe voturi stranse pana la sfarsit de luna, primeste un telefon mobil LG Optimus Me si un articol despre masina in cauza! Al doilea premiu se va da unui user ales de redactorii Masini.ro!


Eu cred ca deja puteti incheia perioada de votare pentru pozele lunii mai si sa-i dati Cameliei ( http://www.masini.ro/concurs/concurs-foto-iunie/poza/93/ ) unul dintre cele doua telefoane. Dupa doar 6 zile, conduce periculos de... detasat! drive.gif Si, cu siguranta, n-a depasit viteza legala maxim admisa... whistling.gif
getodac
Da e incredibil cat de multe voturi a reusit sa stranga.... eh, daca are multi prieteni pe facebook teehee.gif
Lasa degastar ca in joc sunt doua telefoane, nu fi invidios pe domnisoara ca aduce ghinion rolleyes.gif
Titi1988
poza mea inca nu a aparut... nici nu mai imi bat capul.. foarte prost organizat concursul din punct de vedere al temei. Orice poza aiurea uplodezi daca ai multi prieteni si rude castigi.
Mariustom
Titi, ai respectat ce zice aici ?
http://www.masini.ro/concurs/concurs-foto-iunie/regulament/

Inclusiv mărimea pozei ?
malls
QUOTE (Titi1988 @ Jun 7 2011, 10:40 AM) *
poza mea inca nu a aparut...


nici a mea, am incarcat-o de vreo 2 sapt sau chiar mai bine. si da, m-am incadrat in cerinte
getodac
Nici sistemul de votare nu mai functioneaza whistling.gif
getodac
QUOTE (DeGaStar @ Jun 6 2011, 11:25 PM) *
Eu cred ca deja puteti incheia perioada de votare pentru pozele lunii mai si sa-i dati Cameliei unul dintre cele doua telefoane. Dupa doar 6 zile, conduce periculos de... detasat! drive.gif Si, cu siguranta, n-a depasit viteza legala maxim admisa... whistling.gif


Ma uitam pe site sa vad daca au anuntat castigatorii la concursul foto din luna mai si ma tot gandeam cum pui mei domnisoara Camelia a reusit sa stranga peste 1.600 de voturi in timp ce restul de peste 80 de concurenti nu au strans impreuna nici macar jumatate din numarul asta de voturi confused.gif ... si pentru ca pe site nu au anuntat castigatorii am intrat pe pagina de facebook masini.ro si am descoperit ca promovarea acestui concurs pe facebook s-a facut cu link catre poza... va las pe voi sa ghiciti whistling.gif Rusinica masini.ro Rusinica.
Titi1988
Hmmm.. nu este cumva sotia/sora etc a unui "actionar" masini.ro? whistling.gif

PS am avut ocazia sa vorbesc cu o tipa care participa de la 16 ani( are 25 acum) la tot felul de concursuri de frumusete(nationale si internationale!!) si ghici.. se stie castigatorul inainte de inceperea concursului. thumbsup.gif
22nst
Acum voi chiar credeati ca o sa castigati?
Titi1988
nu...doar vroiam sa ma laud cat de bine a iesit nissanutul in poza thumbsup.gif PS am iphone 4.. deci ce puteam sa fac cu premiul? biggrin.gif
premiile se ridica doar de la sediul organizatorului sau se pot trimite prin posta castigatorului?
getodac
Felicitari Dragos thumbsup.gif
DRAGOS
unde? cum? ce? teehee.gif
Titi1988
Pacat ca nu a luat Dragos locul 1.. Poza lui este superba :x
DRAGOS
deci daca nu scriati voi aici eu habar nu aveam biggrin.gif

multumesc mult!
getodac
Dai o bere cand ajung la Ploiesti thumbsup.gif
DRAGOS
Se rezolva! thumbsup.gif
AlexTM
Nu e cam in postura ilegala masina? Pe langa faptul ca e peste linia continua, nu cumva si STA, in varf de panta?
Se incurajeaza infractionalitatea rutiera, tocmai pe masini.ro

DRAGOS
da.
Laurentiu_007
Daca participam si eu cu Beetle-ul... teehee.gif
Felicitari! smile.gif
vic107
pt iunie ceva vesti? e cam ciudat siteul asta....
PaulTeo
Salut, in legatura cu concursul din luna octombrie

In regulament spune negru pe alb, poze cu masini personale, de ce se accepta in concurs diverse poze de pe net si nu numai?
Ca si sistem de votare, mai exact cum se voteaza? Doar Facebook like la respectiva poza?


Mersi frumos!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.