Salut baieti, buna ziua din Bulgaria, Varna, aici este Subaru mele preferate pentru vanzare.

Subaru Impreza UK Turbo 4x4 (WRX)


Date tehnice suplimentare
Capacitate cilindrica:
2000 cc
Numar de usi:
Patru sau cinci Usi
Numarul proprietarilor vehiculului:
2
Climatizare:
Aer conditionat manual
Culoare:
Argintiu metalic
Tapiterie:
Panza
Culoare tapiterie:
Negru

Seturi de caracteristici
ABS, Dispozitiv antidemaraj electric, Geamuri electrice, Inchidere centralizata, oglinzi electrice, Jante de aliaj, Servodirectie, Tractiune 4x4, Trapa decapotabila , Airbag-uri fata

Am cumparat aceasta masina din Marea Britanie 4 luni in urma. Servicii complete de istorie, 2 taste, imobilizator. Aproximativ 250 CP chiar acum. Aceasta masina este foarte rapid, ruleaza frumos, are un sunet excelent, head turner!!! 0 la 100 de kilometri pentru sub 6 secunde. N-am alergat aceasta masina, a fost masina mea de zi cu zi. Extras: Volanul sport Sparco Lap, Alpine player audio cu USB, STI spoiler cu lumina de frana, servicii complete cu centuri de motor, bujii, ulei, idlers, tensioner, pompa de apa, CDF Racing Short Throw Shifter, CDF Racing Lightweight Pulley kit, K&N i57 Air intake (conul de filtru de aer, pentru totdeauna de durata), Helix boxe frontale, Recaro scaune, original, 63mm Prodrive sport evacuare, UK 300 Intercooler , Bailey Blow off valve. VIN JF1GC8KD3XG037884. Pret 6600 EUR sau foarte aproape de oferta.




















SKYPE: nojove.eu
EMAIL: mutrite@gmail.com
Eu vorbesc limba engleza si un prieten vorbeste rusa
TELEFON MOBIL: +359 894330987 vorbeste engleza.
+359 888 798491 vorbeste rusa.