Help - Search - Members - Calendar
Full Version: VAND Peugeot 207 diesel, 2007
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari masini
AlexTM
Buna

Se vinde masina cea mica, un Pejo 207, 1.4 HDI 68 CP (sau 70, zic unii), aflata in stare aproape perfecta:

- inmatriculata aprilie 2007
- clima simpla, geamuri electrice fata
- CD, comenzi la volan
- 68000 km, cat se poate de originali. Cam jumatate sunt facuti pe autostrazile patriei noastre ... Europa (pe astea din RO n-a ajuns).
- consum afara 4-4.5 pe nationalele noastre, in oras 6-7%. Pe autostrazi, "forjat" la 140 km/h, 5 si ceva
- reviziile si de fapt TOATE interventiile (doar schimbat de becuri; nu mai tin minte sa fi facut altceva intre revizii) facute la reprezentanta Peugeot Timisoara.
- mai are pe ici pe colo zgaraieturi de la parcari sau alte manevre neatente, nimic serios. N-a avut nici o vopsire.
- la interior la fel, aproape ca noua
- gri metalizat, tre' sa ajung sa-i fac si niste poze

pret 6200 EU







AlexTM
Eu zic sa va inghesuiti fiindca se dau CA PAINEA CALDA. De fapt, a mai ramas o singura bucata. Si niste poze:

T u d o r
Bafta la vanzare amigo. thumbsup.gif O masina buna in ciuda tuturor prejudecatilor unora.
AlexTM
UP.

6100 EU
AlexTM
Down

5900 EU
AlexTM
super oferta, stoc limitat,
5600 EU
AlexTM
Destul de liniste pe-aici (in toata aria de vanzari).
Hai sa mai facem un up: Se dete cu pretul se superoferta, se poate inchide smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.