Help - Search - Members - Calendar
Full Version: HU Sony CDX-RA650 + remote control pe volan !
Masini.ro Forum > Bazar > Talcioc
DORU
Desi le am de noi cu factura din vara lui 2008, de anul trecut someaza...sunt in stare ABSOLUT IMPECABILA !
Arata si functioneaza CA NOI, ambalaj original, documente, factura, vine insotit de telecomanda clasica si in plus si de una dedicata Sony cu montaj pe coloana volanului.

Detalii tehnice bogate gasiti aici: http://www.dooyoo.co.uk/car-audio/sony-cdx-ra650/details/

Product TypeRadio / CD / MP3 playerRecommended UseCarForm Factor
Full-DIN - in-dash unit
Width17.8 cm Depth18.1 cm Height5 cm
Faceplate TypeDetachableSound Output ModeStereo
Sound Effects Dynamic Soundstage Organizer II (DSO II), BBE MP, DRIVE-S
Equaliser Yes
Max Output Power / Channel Qty52 Watts x 4Continuous Power / Channel Qty27 Watts x
4Built-in DisplayFluorescentButton Backlight ColourRedCD Changer ControlYesClockYes (digital)FeaturesMotorised front panel, telephone mute, CD/MD changer control, CD Text capable, multi-angle mountable, ID3 tags supportEqualiser TypeParametricEqualizer3-band
TypeRadio tuner - AM/FMTuning DisplayFluorescent display
Preset Station Qty30 preset stationsAM Preset Station Qty12 preset stationsFM Preset Station Qty18RDSYesSupported RDS FunctionsEONAdditional FeaturesBest stations memory, SSIR-EXA
TypeCD / MP3 playerSupported Digital Audio StandardsWMA, MP3, ATRAC3Response Bandwidth10 - 20000 HzSignal-To-Noise Ratio120 dBCD-R/CD-RW CompatibleYesCD-RW CompatibleYes
Connector Type2 x audio line-out ( RCA phono x 2 )
Subwoofer output
System components control bus

Manual de utilizare complet gasiti aici: http://www.download-manual.com/shop/SONY-C...l-pr-36673.html

Aici aveti pretul unui astfel de HU nou: http://www.boxe-auto.ro/cd-mp3-player-auto...e-ida-x303.html (875 lei fara telecomanda volan!) RC-ul pt volan este optional si se plateste separat, cum am facut si eu.

Pretul de vanzare : se vand impreuna evident, 500 lei !

Asigur si proba buna functionare pt cei care doresc (si se deplaseaza smile.gif ). Taxele de transport nu sunt incluse.

Tel: 0745-552.341 sau 0722-535.644



Click to view attachment Click to view attachment


Click to view attachment Click to view attachment
DORU
anunt valabil !

Singura reducere ce-o pot oferi este cuiva care comanda din provincie, caz in care scad din pret costul transportului prin curier !
DORU
Asadar 450 lei + transport curier in toata tara, sau predare personala.
DORU
De actualitate !
DORU
Valabil !
DORU
450 lei fix + transport curier in toata tara, sau predare personala.
DORU
Valabil, pretul nu se negociaza !
DORU
De actualitate !
DORU
UP !
DORU
Valabil !
DORU
450 lei fix + transport curier in toata tara, sau predare personala.
DORU
Valabil !
DORU
450 lei fix + transport curier in toata tara, sau predare personala.
DORU
Valabil !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.