Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Service auto Constanta
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
ady15
Salut…de la sfarsitul anului trecut am facut o obsesie cu privire la reducerea cheltuielilor cu intretinerea masinii personale...un VW Passat 1.9 tdi. Am incercat evident intai la dealerul local de la care am cumparat masina, dar mi s-a parut f scump si nici atitudinea lor nu mi-a placut sad.gif ... Asa am mai facut un tur pe la service-urile din oras sa vad ce variante mai am..Am continuat cu reprezentantele si apoi am fost si la cateva mai mici, dar autorizate. Din pacate toate mi s-au parut cam scumpe si ca s-au cam alineat ca si pret…diferenta o face (zic ei unsure.gif ) calitatea serviciilor, piesele folosite (originale sau after market) si facilitatile acordate. Dintre toti, singurii care acorda cateva facilitati in plus sunt cei de la TransAtlantis (dealer FORD) si Dr Auto. Cei de la Trans iti acorda certificate de garantie suplimentara pe cutie si motor si procent din valoarea daunei (voucher cadou) + diferite facilitati (tractare gratuita, discount-uri la revizie, mai sunt cateva dar nu am retinut tot ce mi-a zis baiatu’ de la receptie…vb cam repede …,iar cei de la Dr Auto pentru unele piese luate de la ei, iti ofera manopera gratuita.Ca sa nu mai alerg, puteti sa-mi spuneti daca ati gasit un service cu o oferta mai buna?.. tarife manopera...avantaje oferite...garantie, etc
Multam smile.gif
solmar
Pe administratorul de la Trans Atlantis il cheama si Adrian. Coincidenta sau nu?
AlexTM
Pai inseamna ca pe cei pe care-i cheama la fel ii trateaza preferential biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.