Help - Search - Members - Calendar
Full Version: daca are cineva o masina si nu ii trebuie
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Ovidyu_Nicu
salut, as vrea sa va rog daca cineva are o masina indiferent de marca sau de vechime sa fie in stare de functionare si daca nu o mai foloseste si vrea sa o doneze, am 21 de ani am permis de conducere de aproape 3 ani, nu am avut nici o masina si nici nu cred ca o sa am bani sa imi cumpar una prea curand, am probleme de sanatate, bolnav de inima din nastere si de la varsta de 16 ani am artrita cronica, spitalizari periodice, tratamente si tot tacamul... toate astea ma impiedica sa muncesc sa imi pot face niste economii, am o indemnizatie de handicap accentuat de 234 lei pe luna, parintii nu au servici, poate are cineva o dacie sau ceva indiferent dar sa fie functionala. multumesc!
Manta B
No offence. dar nu prea esti credibil(sau sunt eu mancat de oamenii "bolnavi").
In alta ordine de idei... daca chiar vrei sa pui mana pe o masina mai....hai sa zicem moka, mergi prin oras frumusel, observa o masina mai abandonata, ingrijeste-o un pic si sa vezi ca pana la urma apare si proprietarul. Dupa ce apare, discuti cu el, ii zici cum sta treaba si cazi la o intelegere cu el. Asa mi-am luat eu prima masina(si nu eram bolnav, doar aveam 14 ani)
22nst
Cum zicea Dinica in Filantropica, "... la noi se moare de gripa..."
Din pacate nu intereseaza pe mimeni ca cineva este bolnav sad.gif
dezmembrarilogan87
QUOTE (Ovidyu_Nicu @ Apr 11 2011, 05:43 PM) *
salut, as vrea sa va rog daca cineva are o masina indiferent de marca sau de vechime sa fie in stare de functionare si daca nu o mai foloseste si vrea sa o doneze, am 21 de ani am permis de conducere de aproape 3 ani, nu am avut nici o masina si nici nu cred ca o sa am bani sa imi cumpar una prea curand, am probleme de sanatate, bolnav de inima din nastere si de la varsta de 16 ani am artrita cronica, spitalizari periodice, tratamente si tot tacamul... toate astea ma impiedica sa muncesc sa imi pot face niste economii, am o indemnizatie de handicap accentuat de 234 lei pe luna, parintii nu au servici, poate are cineva o dacie sau ceva indiferent dar sa fie functionala. multumesc!



dai add pe dezmembrari.logan87 daca vrei cv de lucru partime. nu trebuie efort
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.