Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 2012 Subaru Impreza
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
f1anatic
http://www.autoblog.com/2011/04/08/spy-sho...shows-its-face/

Mai urita ca niciodata.

Otto73
De cand a aparut impreza frumoasa nu a fost niciodata.
Ca design, Subaru e una dintre cele mai sterse marci de pe piata.
G e o r g e
groaznica verymad.gif
alias
Daca-i groaznica la design probabil va fi o masina buna smile.gif)
abia incepusera sa-mi placa astea:

Click to view attachment

asta noua parca arata un pic retro dar nu mai are nimic din linia Imprezei.
f1anatic
QUOTE (alias @ Apr 9 2011, 04:50 AM) *
Daca-i groaznica la design probabil va fi o masina buna smile.gif)
abia incepusera sa-mi placa astea:
asta noua parca arata un pic retro dar nu mai are nimic din linia Imprezei.


Pe bune ca si pe mine incepuse sa ma incinte un Hatchback. Chit ca la inceput nu mi-a placut de loc in 4 ani m-am mai inmuitat la idee. Dar e jalnica.

Subaru nu este prea tare la capitolul design dar Legacy-ul meu arata bine. Banal ca orice Audi, dar cu linii frumoase, elegante, clasice.
ozz86651
Ultimul Legacy arata intradevar naspa, modelul anterior era mult mai acceptabil.
Dar mi se pare ciudat sa spui ca impreza e stearsa la design. Am un WRX in fata blocului (e al unui pusti asiatic) si sare in ochi de departe, si nu arata deloc rau. Albastru, jante fumurii. Neveste-mii chiar ii place la nebunie. E versiunea sedan.
f1anatic
Pozele oficiale
http://www.autoblog.com/2011/04/20/2012-subaru-impreza/
Interiorul arata ca o evolutie pozitiva.
Exteriorul - cu oglinzile laterale pe usa si cu geamul impartit in 2 - este un rateu, in ceea ce ma priveste.
Masina arata uimitor ca a generatia a 4-a de Legacy.
Zvonurile sint ca nu va exista un model 2012 WRX sau STI; si ca il vor vinde tot pe acesta actual.
DRAGOS
interiorul pare intr-adevar ca a evoluat.

exteriorul insa...hatch-ul arata ca un break, ceva in genul audi A3 sportback, iar sedanul pare o combinatie intre hyundai si...honda?

per total astept sa-l vad live, daca aduc sedanul intr-o varianta 2.0Turbo, S-AWD si automata, cred ca as trece peste mica problema legata de design.
yeotamara97
Rebekah rode up on the afternoon train kitchen remodeling evansville
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.