Help - Search - Members - Calendar
Full Version: jeep wrangler
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Jeep
Neculai34439
[color=cyan][/color]

As vrea sa-mi cumpar un jeep wrangler. As dori sa stiu mai multe despre aceasta masina de la cei care au folosit-o
Alexandru dan-2
Eu am o astfel de "masinuta", luata second, de iarna trecuta. Wranglerul este o masina deosebita, facuta pentru oameni deosebiti. Daca vrei o masina confortabila, economica, spatioasa, silentioasa, rapida nu-ti lua Wrangler.
Daca vrei o masina care te hurducaie, in care, la viteze mari, iti trebuie casca si microfon ca sa te intelegi cu pasagerii, la care un plin este o investitie majora, atunci Wrangler este masina dorita. Exagerez, un pic, evident. pe langa aceste dezavantaje (si altele pe langa), este o masina cu care poti sa te cateri destul de bine, cu care treci prin noroaie incredibile, fara sa zica nimica, dupa care intoarce ochii aproape toata lumea. Si daca mai ai sau iti iei si un soft-top si mergi cu ea decapotata vara, e o nebunie.
Mihai38286
ca tare bine zice Alexandru...

http://groups.yahoo.com/group/JEEP_Romania/
oresti72735
QUOTE(Neculai34439)
[color=cyan][/color]

As vrea sa-mi cumpar un jeep wrangler. As dori sa stiu mai multe despre aceasta masina de la cei care au folosit-o


gasesti tot ce vrei sa afli despre wrangler pe 4x4mania.ro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.