Help - Search - Members - Calendar
Full Version: SALUTARE
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
laurr299
Spuneti-mi va rog, cat ma costa sa inmatriculez un golf 3 din Bacau in Iasi? Inainte stiu ca te ajungea in jur de 200-300 de roni....Acum nu mai stiu exact cat mai costa.
Si inca ceva, se merita sa iau un golf 3 pe motorina sau pe benzina, voi ce sfat mi-ati da? Multumesc pentru intelegere! rolleyes.gif
felixfelix
daca masina e deaja inmatriculata (in tara) nu te costa chiar atat de mult eu am impresia ca am dat mai putin de 300 ron in jur de 200 ron cu tot hai 300 si cu asigurare pe jumatate de an (vorbind de masina pana in 2000cm cubi)
si de diesel sau benzina hmmm nu prea stiu asta, dar eu unu as lua diesel deoarece e totusi golf 3 consum marisor dar (acum incepe sa nu se mai simta diferentza de consum diesel sau benzina dar atunci se simtea, dieselu consuma mai putin oricum) asta e doar parerea mea oricum nu prea stiu multe despre golf 3
laurr299
QUOTE (felixfelix @ Apr 16 2011, 08:32 AM) *
daca masina e deaja inmatriculata (in tara) nu te costa chiar atat de mult eu am impresia ca am dat mai putin de 300 ron in jur de 200 ron cu tot hai 300 si cu asigurare pe jumatate de an (vorbind de masina pana in 2000cm cubi)
si de diesel sau benzina hmmm nu prea stiu asta, dar eu unu as lua diesel deoarece e totusi golf 3 consum marisor dar (acum incepe sa nu se mai simta diferentza de consum diesel sau benzina dar atunci se simtea, dieselu consuma mai putin oricum) asta e doar parerea mea oricum nu prea stiu multe despre golf 3







Ms frumos pentru sfaturi, o zi superba sa ai thumbsup.gif rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.