Help - Search - Members - Calendar
Full Version: VAND linie audio completa Clarion HI-FI !
Masini.ro Forum > Bazar > Talcioc
DORU
Linie audio Clarion CeNet: RC + magazie 6CD + subwoofer activ, impreuna cu manuale, cabluri, etc. Este perfect functionala, doar a stat nefolosita 2-3 ani...deh, schimbare de prioritati si spatiu biggrin.gif

RC are fata detasabila si dispune de toate functiile moderne, in ciuda anului de fabricatie.
Magazia 6CD cu intrare optica. Editie 2002, componente de calitate (Mosfet, etc)...o piesa de rezistenta, Seria 6 de la Clarion (numai Seria 8 este mai avansata). Intr-o lume a plasticelor si tunerelor slabe, calitatea de acum cativa ani capata conotatii speciale. Sunet incredibil.

Subwooferul este un reper in materie de sunet dintr-o incinta cu amplificare interna, model SRV 202. Este intr-o stare absolut impecabila si noua !!

PRET = 600 RON (linia completa)

Costul trasnportului prin posta sau curier revine cumparatorului.

Click to view attachment
DORU
Un tanar dinamic si cu urechi rezistente este asteptat sa se bucure de o linie performanta cu sunet Hi-Fi garantat !
DORU
Poze cu RC ARX6670 si magazia CDC 6675Tz CeNet 6CD !

Pretul la pachet scade la 550 lei, cine cumpara separat: sub-ul la 400 lei si RC+CDC la 200 lei.

Click to view attachment Click to view attachment
DORU
Pret absolut fix pt toata linia = 500 lei !!!!
DORU
anunt valabil !
DORU
450 lei linia completa !
DORU
De actualitate !
DORU
oferta valabila, usor negociabil !
DORU
Valabil !
DORU
450 lei usor negociabil, pt linia completa !
DORU
420 LEI + transport ce revine cumparatorului !!!!
DORU
Valabil !
DRAGOS
Doru, un update de pret pt subwoofer te rog?
DORU
Dragos, am primit oferte multe pt subwoofer separat, dar eu nu vand decat linia completa...de aceea am si asa pret convenabil, avand in vedere produsele, poate vechi in ochii unora, dar de o calitate cum de ani buni rar mai vezi.
DRAGOS
Am inteles. Totusi prefer sa iau doar subwoofer-ul la un pret mai mare decat toata linia la un super pret. Gandeste-te la ce pret ai fi dispus sa-l dai doar pe el si spune-mi. Multumesc.
DORU
Lasa-mi te rog o adresa mail in PM, continuam discutia in privat, multumesc.
DORU
up !
DORU
Subwoofer-ul s-a dat !

Au mai ramas RC + magazie 6CD Clarion, pret 100 lei, trensportul cade in sarcina cumparatorului.
DORU
Anunt valabil !
DORU
S-a vandut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.