Help - Search - Members - Calendar
Full Version: manual de utilizare radio cas cd GAMA
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
ssergiu
Buna ma poateajuta cineva un manual de urilizare pentru un audio gama produs care se gaseste de obicei pe vw golf nu este confused.gif va sun t foarte recunascator multumesc ,mult noroc tuturor
Mariustom
Ai mp wink.gif
Să ne zici ce ai rezolvat smile.gif
Baftă thumbsup.gif
ninja.gif
ssergiu
Mersi promit sa va anunt,mult noroc .
ssergiu
Am revenit in cele din urma am mai cautat prin setari si parca exixta o ameliorare dar nu foarte buna totusi vorbind cu un electronist mi-a recomandat s-a imi si pun un amplificator pt.semnal dar cum spuneam sa defectat stind fara A/C trebuie sa gasesc adevarata probleme, promit sa va anunt cind sunt multumit de raspuns iar pana atunci mult noroc si drumuri bune sa avem TOTI.
Mariustom
În mod normal în orașe nu ar trebui să ai probleme cu recepția.
Poți încerca într-o zonă mai îndepărtată (la munte, iarbă verde, etc.) să "prinzi" un post de radio la mașina ta și a altora (de preferat un post care se prinde mai slab și radio asemănătoare) spre comparație thumbsup.gif
Pt a fi convins de necesitatea amplificatorului de semnal.

Aaaaa, până atunci, ai putea verifica mufele de la antenă la radio. Ai putea avea ... surprize whistling.gif
ssergiu
Mersi de sfat iti multumesc mult.
ssergiu
Am dibuito fratilor este partea de antena care este prinsa pe plafon va trebui sa o schimb,sa vad ce gasesc , o gasesc cu totul sau numai (soclul) partea de pe plafon cu acea bucata de cablu aprox10-15 cm de cablu aveti ide cum se vinde? va multumesc tuturor pt. ajutor mult noroc si sanatate. thumbsup.gif
DORU
Este demontabila ? Daca da, la dealer VW.
ssergiu
Am schimbato cu una de magazin este ok, multumesc mult sanatate tuturor.
ssergiu
Scuze, sa detaliem problema, pe partea antenei de pe plafon pe linga antena intra apa si inauntru acelui suport in care se infileteaza antena sunt niste chesti (nu sunt in domeniu:condensatori,bobine) si toate ierau carbonizate ,si multa apa si acum dupa 3zile de cind nu mai ploua . Am sters dar degeaba, asa ca am mers la magazin specific auto si am cumparat o antena aprox. la fel cu originala. Am montato si este ff.. bine, merge ca pe vremuri , va multumesc mult si va respec pt.interesul cu care mi-ati tratat problema, sunteti profi multumesc, mult noroc . Pret antena cu totul 40 RON.
DORU
Super ca ai rezolvat, sincer nu mai auzisem de asa bai la antenele OEM.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.