Help - Search - Members - Calendar
Full Version: inmatriculare
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
Mihaela1
Saptamana trecuta mi-am cumparat masina, am numere rosii si trebuie sa o inmatriculez si nu prea am idee despre ce trebuie sa fac., ce acte, unde .... si azi am condus prima oara dupa ce am obtinut permisul

Ma ajutati ?
Cu multumiri, Mihaela
OMEGA
pai dute la R.A.R. cu actele masinii cu bani si intr-o sapt doua e gata sau dai spaga vreo 200-300 de $ si le ai pe loc
FLORIN2
desi as vrea sa te ajut, nu prea pot pt ca si eu am pus un asemenea anunt iar din cunostintele mele taxele m-au ajuns pe la 2.5 milioane lei insa unii mi-au spus ca s-ar putea sa fie chiar 3.5mil si eu vreau doar o transcriere pe numele meu deci ca sa fii mai sigura si daca trebuie urgent sa faci asta te sfatuiesc cel mai bine sa mergi la o firma de itermedieri auto. La cunostintele lor dau si ei spaga dar pt mai multe acte si taxele lor pt tine sunt mici comparativ cu spaga ce ai da-o tu, si oricum o firma stie ce si cum sa faca si nu te costa chiar asa de mult. Sper ca te-am ajutat cat de cat.
multumesc tuturor pentru raspunsuri; imi sugerati si firme de intermedieri, va rog ?

cordial,
Mihaela
OMEGA
cel putin in ct duminica cand e zi de targ pe langa tarcurile de vanzari auto se strang masini care fac acte auto si inmatriculari dar poate dura destul de mult
mihai7
Pot sa te ajut, cu asta ma ocup daca vrei sunama la tel:0723272582
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.