Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Imi cumpar masina noua !
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
f1anatic
Editie limitata. Doar 4 inca disponibile.

http://www.manchestersubaru.com/test.htm#





Mah, eu stiu ca muriti de ciuda. Pretul exclusivitatii ? 75,000 USD. In fine, uite care este planul meu: NIMENI NU va cumpara aceasta masina. Garantat. Eu insa le-am oferit $1000 de dolari pe masina si le-am spus ca o pot lua oricind cu conditia sa fie noapte si zapada torentiala, ca sa nu fie nimeni pe strada sa ma vada conducind asa ceva. Canibalizez motorul, suspensia si transmisia si le pun in Forester sa fac si Forester STI a.k.a. JDM Spaceship Two! Tabla (aripi, capota, usi) o vind. Nu stiu cine o sa imi cumpere acoperisul insa...
T u d o r
1000? unsure.gif
AlexTM
E super oferta de ziua lui Washington, ce vrei? Asta da motiv smile.gif
ncristi
Nu vreu sa ofensez fanii subaru da masina arata ca dracu. Imi aminteste de nissanul micra roz de la top gear ....
klm
STI (vechi) e frumos, asta e ugly as hell.
DORU
Gusturile nu se discuta, cum bine stiti smile.gif

Si eu cred ca Bogdan se tine de sotii laugh.gif
Titi1988
arata ca un golf 3 decapotabil. foarte urata masina!
bogcot76
Hai mah, ca nu si-a luat nimeni Subaru pe criteriul frumusetii. Toate "e" uratele spre urate. Poate Legy/Obk 2003-2008 sa aibe un aspect echilibrat / anonim, asa. In rest sunt niste purcelusi, unii cu goarna pe capota. Asta e. Dar nu asta e farmecul lor.
Otto73
Urmatoarea generatie o sa fie ceva mai frumos ( cel putina asa zice conceptul)ca pana acuma...............numai hidosenii au creat.
AlexTM
Iar versus-ul este...

Intre a cumpara si a nu cumpara?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.