Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vand 525i 24v 192cp E34
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari masini
Adys_m1986
Dupa cum spune si titlul imi vand E34-ul.Este un 525i fara vanos, manual din '90,este ok din punct de vedere tehnic si estetic.motorul e in mintile lui,nu bate nu troncane,are ambreiaj nou de ~1500 km.
Kilometri la bord indica 214.000 dar nu stiu cati sunt reali caci bordul a fost schimbat.
Ca dotari nu stiu de unde sa incep...:ABS,servodirectie,4 geamuri electrice,trapa electrica,modul comfort geamuri si trapa,
clima dubla automata inca nefunctionala(imi trebuie releul si cureaua de la compresor si freon in instalatie),inchidere centralizata,proiectoare,OBC 4 cu maneta si afisaj in bord,casetofon original BMW,pachet iluminare motor,diuze spalator parbriz incalzite,interior de M5:volan M,schimbator M,scaune recaro electrice M5,banchete M,fete de usi M,plafon M cu luminatoare la parasolare totul de culoare neagra.ornamente praguri M.
autoblocant de M5,eleron M,stopuri spate M,motoras stergatoare M5(la viteza ridicata cel de la sofer se apasa mai puternic pe parbriz),faruri reglabile electric.si cred ca mai sunt si altele dar momentan nu imi vin in minte.mai am si faruri cu angel-eyes inca nemontate caci masina nu are ITP momentan.
Am incercat sa o tin cat mai originala si completa(cu toate plasticutele)
La masina se dau 2 seturi de roti(se vad in poze):
Jante de tabla 15" echipate fulda kristall gravito.
Jante M3 E46 18" echipate pirelli p zero rosso.
Pretul este 4200E putin negociabil.
0731649617 sau ADys_m1986@yahoo.com
Adys_m1986
3999 EU negociabil
Adys_m1986
3500.....
Adys_m1986
masina a primit asigurare 6 luni si ITP 2 ani...
Adys_m1986
upppp. schimbat ulei +filtru.
accept variante cu auto mai ieftine+diferenta,chiar si avariate...
Adys_m1986
uppppp
Adys_m1986
3000E fara jantele pe 18"
Adys_m1986
Up Up Up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.