Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Caut sa inchiriez accesorii auto
Masini.ro Forum > Bazar > Talcioc
alinaalbu
Buna ziua

Caut sa inchiriez un portbagaj pentru masina (o Toyota) timp de o saptamana sau doua. Cunoaste cineva, cumva, un comerciant / magazin care sa se ocupe cu asa ceva?

Multumesc anticipat!

T u d o r
Firmele de inchirieri auto au si accesorii in oferta. Vezi la care gasesti sa-ti dea doar portbagajul.
solmar
Conform legii ai dreptul sa returnezi un bun in 30 de zile de la cumparare. Tu ai nevoie de portbagaj doar pentru 2 saptamani. Daca gasesti pe cineva care ti-l vinde cu plata la 30 de zile te-ai scos, fara sa dai un leu din buzunar.
mileacatalin
QUOTE (solmar @ Jan 24 2011, 01:28 PM) *
Conform legii ai dreptul sa returnezi un bun in 30 de zile de la cumparare. Tu ai nevoie de portbagaj doar pentru 2 saptamani. Daca gasesti pe cineva care ti-l vinde cu plata la 30 de zile te-ai scos, fara sa dai un leu din buzunar.

Eu cred ca acest site si forum este facut pentru a sprijini industria auto, si pentru a ne ajuta intre noi cu sfaturi utile in limitele legii si a bunului simt.
Asemenea sfaturi nu ajuta la ceva, oricum legea nu a fost facuta pentru a face escrocherii de acest gen.
solmar
QUOTE (mileacatalin @ Jan 25 2011, 02:10 PM) *
QUOTE (solmar @ Jan 24 2011, 01:28 PM) *
Conform legii ai dreptul sa returnezi un bun in 30 de zile de la cumparare. Tu ai nevoie de portbagaj doar pentru 2 saptamani. Daca gasesti pe cineva care ti-l vinde cu plata la 30 de zile te-ai scos, fara sa dai un leu din buzunar.

Eu cred ca acest site si forum este facut pentru a sprijini industria auto, si pentru a ne ajuta intre noi cu sfaturi utile in limitele legii si a bunului simt.
Asemenea sfaturi nu ajuta la ceva, oricum legea nu a fost facuta pentru a face escrocherii de acest gen.


Mea culpa! O sa scriu de 2500 de ori cu creta pe tabla "Nu mai scriu prostii pe forum"... sa ma invat minte! Maxim am zis!
mike.omega
In loc sa scrii cu creta pe tabla poti sa dai un search pe goagal si sa rezulte urmatoarele:

http://aventuria.ro/inchirieri/cutii-portb...CFUXwzAodfmkmZg

http://www.portbagajeauto.ro/
solmar
mike
daca dau un search simplu pe net iti sare in ochi cel putin unul din linkurile puse de tine. am fost rautacios cu un scop. alinaalbu in schimb nu vrea sa caute pe gugal...
mike.omega
Evident, evident smile.gif
Si cum problema e rezolvata, topicul se inchide biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.