Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Auto de teren
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
teodor82
Buna seara.

Ma poate ajuta cineva cu identificarea urmatorului atovehicul:

Nr. usi 4
Nr. locuri 5
cilindri 5 sau 6
Combustibil Diesel
Cilindree cc 2400-2700
Cutie viteze / trepte
Automata/6-7
Putere maxima CP 190-235
Tractiune Integrala

Culoare autoturism –negru,
Climatizare automata Computer de bord Consola centrala cu compartimente de stocare Cotiera fata Faruri Bi-Xenon adaptive curbe - Geamuri electrice fata/spate Geamuri laterale antiefractie (fata/spate) tratate hidrofug (fata) - Scaune fata incalzite - Scaune spate incalzite - Kit de reparatii roti Luneta degivranta Oglinzi reglabile electric Parasolar luneta - Pre-echipare audio Priza aditionala 12V Radio CD Player –MP4 Scaune reglabile electric - Scaune rabatabile Servodirectie ajustabila la viteza - Set prim ajutor, jante aliaj Sistem navigatie GPS - Stergator parbriz Suport ochelari - Suspensii adaptive - Tetiere spate -Volan reglabil pe inaltime/adancime-Scrumiera-Senzori parcare cu camera și avertizare sonoră, trusa masuri preventive (triunghi, extinctor), alarma telecomandată, sistem hands-free cu bluetooth, oglinda retrovizoare anti-orbire,
Securitate
Airbag cortina Airbag lateral Airbag-uri frontale Imobilizator electronic motor Inchidere centralizata Sistem Distributie electronica a franei Sistem Emergency Brake Lights - Sistem Control tractiune Usi cu blocare automata Functie de inchidere automata a usilor in timpul mersului sistem control stabilitate, sistem cruise control, sistem evitare coliziune.

Multumesc.
Watcher
QUOTE (teodor82 @ Jan 12 2011, 12:00 AM) *
Buna seara.

Ma poate ajuta cineva cu identificarea urmatorului atovehicul:

Nr. usi 4
Nr. locuri 5
cilindri 5 sau 6
Combustibil Diesel
Cilindree cc 2400-2700
Cutie viteze / trepte
Automata/6-7
Putere maxima CP 190-235
Tractiune Integrala

Culoare autoturism –negru,
Climatizare automata Computer de bord Consola centrala cu compartimente de stocare Cotiera fata Faruri Bi-Xenon adaptive curbe - Geamuri electrice fata/spate Geamuri laterale antiefractie (fata/spate) tratate hidrofug (fata) - Scaune fata incalzite - Scaune spate incalzite - Kit de reparatii roti Luneta degivranta Oglinzi reglabile electric Parasolar luneta - Pre-echipare audio Priza aditionala 12V Radio CD Player –MP4 Scaune reglabile electric - Scaune rabatabile Servodirectie ajustabila la viteza - Set prim ajutor, jante aliaj Sistem navigatie GPS - Stergator parbriz Suport ochelari - Suspensii adaptive - Tetiere spate -Volan reglabil pe inaltime/adancime-Scrumiera-Senzori parcare cu camera și avertizare sonoră, trusa masuri preventive (triunghi, extinctor), alarma telecomandată, sistem hands-free cu bluetooth, oglinda retrovizoare anti-orbire,
Securitate
Airbag cortina Airbag lateral Airbag-uri frontale Imobilizator electronic motor Inchidere centralizata Sistem Distributie electronica a franei Sistem Emergency Brake Lights - Sistem Control tractiune Usi cu blocare automata Functie de inchidere automata a usilor in timpul mersului sistem control stabilitate, sistem cruise control, sistem evitare coliziune.

Multumesc.


Eu zic ca daca esti vanzator de auto ar fi minimul necesar sa iti cunosti concurenta si nu sa vii pe forum sa iti facem noi licitatiile...
T u d o r
Adevar grait-a Watcher. thumbsup.gif
Diesel
QUOTE (teodor82 @ Jan 12 2011, 12:00 AM) *
cilindri 5 sau 6

sistem evitare coliziune.


E un singur producator cu motoare in 5 cilindri si sisteme de evitare a coliziunii: Volvo.

Am timp de un job part-time, facem o colaborare? biggrin.gif
Titi1988
care-i faza asta cu facut licitatiile? ca am mai vazut persoane care posteaza asa banned.gif
mike.omega
Si ideea e ca?!

PS: daca nu solutionam pana diseara inchidem pravalia!
AlexTM
http://masini.ro/forum/content/Versus/2476...CV/#entry365384

Nu prea inteleg rostul
Si mai sunt altele initiate de acelasi user si terminate in coada de peste, adica nicicum...
RUE
sa ma laud si eu la ce imi mananc neuronii... atasez 1% din cerinte. noi vom fi beneficiari ;-)

1. Sasiu camion
Tractiune 4x4 cu capacitate off-road
Sarcina utila minima de 15 tone
Putere motor minim 250 CP
Functionare pe baza de combustibil diesel
Standard de emisie noxe minim EURO 4
Inaltime maxima a sasiului + cabina, de la nivelul solului de maxim 3200 mm
Inaltime maxima a cabinei de la nivelul sasiului de maxim 2000 mm
Ampatament minim 4000 mm
Lungimea sasiului maxim 9000 mm
Latimea sasiului, inclusiv cabina fara oglinzi, de maxim 2500 mm
Capacitatea rezervorului de minim 250 litri
Unghi de atac de minim 20 de grade
Unghi de degajare de minim 5 grade
1. Roata de rezerva prinsa de sasiu
Carlig de remorcare
Cale rabatabile pentru stabilitate cu sistem de avertizare in cabina soferului in cazul rabatarii
Cabina rabatabila
Telefon GSM de masina
Statie de comunicatii TETRA
Sistem de navigatie
Tahograf
Sistem de avertizare sonora - sirena cu trei tonuri si vizuala - 2 girofare cu aparatori de protectie situate pe acoperisul cabinei si lampi stroboscopice albastre in masca fata a autospecialei.
Faruri de ceata
mike.omega
@Rue: Eu votez cu Tatra biggrin.gif

PS: pravalia se inchide smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.