Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce parere aveti despre?
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic
claudiadinu85
Superb, dar daca ai ceva de zis despre masini suntem doar ochi si urechi. smile.gif
Titi1988
forum dedicat masinilor deci 99,9% useri barbati propun inchiderea topicului dry.gif
Titi1988
QUOTE (claudiadinu85 @ Dec 7 2010, 11:24 AM) *
Superb, dar daca ai ceva de zis despre masini suntem doar ochi si urechi. smile.gif


Bine tudor!!! teehee.gif
Mariustom
Iaca și eu în lapte biggrin.gif

Dacă e topic în ... Off Topic, nu-i obligatoriu să fie doar despre mașini. Și nici misogini nu suntem. Toți whistling.gif
Că doar n-or luptat de secole pt egalitate în ... obligații rolleyes.gif
ninja.gif

Și până la urmă, care era subiectul ?
Sau e o întrebare de genul: de ce-i mai lung și nu-i mai lat ???
teehee.gif
T u d o r
Marius, era vorba de niste videochat. Sunt convins ca daca te atzatza cur-iozitatea poti gasi o gramada cu un search simplu pe goagal. tongue.gif Sau poti sa-i trimiti PM noii noastre colege. whistling.gif
Mariustom
Păi atunci trebuia mutat topicul la Pătrățele roșii, nu șters mesajul whistling.gif
Chiar nu știam despre ce e vorba, dar acum nu mai sunt așa de cur-ios.
Și dacă nu era reclamă o puteai lăsa și pe față și pe dos rolleyes.gif
Sau ai oprit link-ul doar pt tine ? teehee.gif biggrin.gif
whistling.gif
T u d o r
Normal, sunt un hraparet si am rezervat-o pe 10 ani de acum inainte doar pentru mine. tongue.gif Dar daca e nevoie mare-mare...pot pentru o suma modica sa tai si bilete la spectacol. Am si monitor de 24", pe el toate lucrurile par mai mari. wink.gif
Titi1988
QUOTE ( T u d o r @ Dec 8 2010, 01:33 PM) *
Normal, sunt un hraparet si am rezervat-o pe 10 ani de acum inainte doar pentru mine. tongue.gif Dar daca e nevoie mare-mare...pot pentru o suma modica sa tai si bilete la spectacol. Am si monitor de 24", pe el toate lucrurile par mai mari. wink.gif


epic 36182451.gif aduc proiector? laugh.gif
T u d o r
Doar daca vrea Marius, lui ii plac chestiile mari mari. rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.