Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sandero Orange - ce ziceti de ea?
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
andruta86
Cei de la Dacia au lansat la sfarsitul lunii trecute o serie limitata a automobilului Sandero in colaborare cu cei de la Orange => Sandero Orange.

Ce parere aveti despre masinuta?

Mai jos gasiti un filmulet de prezentare:

http://www.youtube.com/watch?v=RQRSd5lQmjg
RD-Woo
QUOTE (andruta86 @ Nov 24 2010, 10:55 PM) *
Ce parere aveti despre masinuta?


Aceeasi marie cu alta palarie.. teehee.gif
Iulia1990
am fost in unul.. si exact ce a spus woo. Adica pui la dotari sticker in forma de fluture pe spate??? singura chestie faina erau farurile care aveau interiorul negru. ATAT! in plus sandero ca si spatiu interior este mai mica decat logan si parerea mea MAI URATA!! si cred ca si mai scumpa dry.gif

PS sunt titi! urasc ca pe calcu asta e contul iuliei...
andruta86
QUOTE (Iulia1990 @ Nov 25 2010, 02:22 PM) *
am fost in unul.. si exact ce a spus woo. Adica pui la dotari sticker in forma de fluture pe spate??? singura chestie faina erau farurile care aveau interiorul negru. ATAT! in plus sandero ca si spatiu interior este mai mica decat logan si parerea mea MAI URATA!! si cred ca si mai scumpa dry.gif

PS sunt titi! urasc ca pe calcu asta e contul iuliei...


Ok Titi..multumim pentru parere tongue.gif.

Intr-adevar mereu este loc de mai bine...asta e si scopul sa incerce sa vina cu ceva nou si interesant.. Eu cand am vazut stirea mi s-a parut interesanta combinatia intre Dacia si Orange.. Acum sa vedem ce treaba or sa faca mai departe, in cazul in care vor continua.
andruta86
QUOTE (RD-Woo @ Nov 25 2010, 11:14 AM) *
QUOTE (andruta86 @ Nov 24 2010, 10:55 PM) *
Ce parere aveti despre masinuta?


Aceeasi marie cu alta palarie.. teehee.gif


Nu este chiar aceeasi Marie... Putem sa ii spunem Mariana smile.gif.. Ideea este ca daca te gandesti din punct de vedere financiar, tu ca si client platesti mai mult cu 650 EUR pentru masina, dar ai un avantaj de 700 EUR pentru ca tot ceea ce e pus in plus pe ea fata de modelul standard costa cam 1350 EUR..

Asa ca, eu personal, zic ca este un plus.

yeotamara97
So I just behave for you custom kitchens riverside ca
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.