Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cum vi se par cei de la Parov Stelar?
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Muzica
andruta86
Vroiam sa vad daca exista printre voi oameni care asculta Parov Stelar.. Eu i-am descoperit de curand si m-am indragostit de muzica lor. Mai jos aveti o mostra biggrin.gif:

http://www.youtube.com/watch?v=TeVTzPkqKeo
Baby Blues
Din pacte nu sunt mort dupa ei dar singura muzica care are influente tehno, house sau cum s-o numi si-mi place este cea facuta de Depeche Mode:







Ca sa nu mai vorbesc de piesele lor clasice.


si




iar...restul sunt povesti.



andruta86
QUOTE (Baby Blues @ Nov 26 2010, 11:01 PM) *
Din pacte nu sunt mort dupa ei dar singura muzica care are influente tehno, house sau cum s-o numi si-mi place este cea facuta de Depeche Mode:







Ca sa nu mai vorbesc de piesele lor clasice.


si




iar...restul sunt povesti.


Intr-adevar si cei de la Depeche Mode sunt foarte tari..cat despre Prodigy...it is not my type....

Acum la capitolul muzica gusturile sunt multiple, dar e bine sa le impartasim... Mai astept opinii biggrin.gif
andruta86
QUOTE (andruta86 @ Nov 24 2010, 10:49 PM) *
Vroiam sa vad daca exista printre voi oameni care asculta Parov Stelar.. Eu i-am descoperit de curand si m-am indragostit de muzica lor. Mai jos aveti o mostra biggrin.gif:

http://www.youtube.com/watch?v=TeVTzPkqKeo


Tocmai am aflat ca Parov Stelar vor veni in Romania pe 8 decembrie la Secret Party (un eveniment organizat de Dacia si Orange). Faza mai putin placuta este ca accesul de face doar pe baza de invitatie, iar pentru a obtine una trebuie sa iti faci cont si sa descoperi niste indicii... Oricum voi incerca...nu am nimic de pierdut smile.gif.

Asadar pentru cei interesati de Parov Stelar, aveti modalitatea de a ajunge la concert mai sus biggrin.gif.
T u d o r
Mda... suna a reclama cu teasing.
andruta86
QUOTE ( T u d o r @ Nov 29 2010, 09:42 PM) *
Mda... suna a reclama cu teasing.


Suna dar nu rasare... tongue.gif Daca sunt persoane interesate, ma gandesc ca e dreptul lor sa afle, restul nu trebuie sa se oboseasca sa citeasca biggrin.gif...
T u d o r
Ba eu cred ca rasare foarte clar. Si daca te referi la mine crede-ma ca citesc tot pentru ca asta e "slujba" mea pe forum.

Iata, iti aduc la cunostinta un articol din regulament:

2. Este interzisa publicarea mesajelor publicitare de orice fel (link-uri, anunturi, etc). Deasemenea este interzisa publicitatea prin intermediul semnaturii. Pentru anunturile de mica publicitate folositi sectiunea dedicata a forumului, BAZAR


Asa ca ar fi mai elegant sa iti faci reclama in mod oficial si deschis pentru ca e voie, dar nu asa si nu aici.
andruta86
QUOTE ( T u d o r @ Nov 30 2010, 10:03 PM) *
Ba eu cred ca rasare foarte clar. Si daca te referi la mine crede-ma ca citesc tot pentru ca asta e "slujba" mea pe forum.

Iata, iti aduc la cunostinta un articol din regulament:

2. Este interzisa publicarea mesajelor publicitare de orice fel (link-uri, anunturi, etc). Deasemenea este interzisa publicitatea prin intermediul semnaturii. Pentru anunturile de mica publicitate folositi sectiunea dedicata a forumului, BAZAR


Asa ca ar fi mai elegant sa iti faci reclama in mod oficial si deschis pentru ca e voie, dar nu asa si nu aici.


Daca a prezenta un eveniment/petrecere o consideri reclama, atunci ma depaseste... Daca vrei poti sterge numele celor care organizeaza party-ul..chiar nu ma intereseaza..ceea ce vroiam sa transmit este faptul ca cei de la Parov vor veni in Romania...
alina91
Imi place mult Parov Stelar. Lost in Amsterdam este preferata mea.
emilia87
Sunt geniali baietii. Eu sunt innebunita dupa toate melodiile lor, cu 2-3 exceptii:D.
andrei586
Radio Mojo
ramonatoma
Am fost aseara la concertul lor in Constanta. M-au zapacit. Sunt foarte foarte buni!
emilia87
Nu am stiut de acest concert. Cu siguranta eram prezenta acolo:(
stefan19
Nu am auzit mare lucru despre ei, insa am cautat cateva melodii pe internet si par sa sune foarte bine..
amandaray
Intr-adevar si cei de la Depeche Mode sunt foarte tari.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.