Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vand Passat 2007
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari masini
Stefan-Passat-2007
VAND Volkswagen Passat
Pret: 14,900 EUR (pret negociabil)

Caroserie:
Berlina

Informatii:
Fabricatie: 2007, 40,000 km, Transmisie: manuala, Putere: 103 kW (140 CP), Cilindree: 1968 cm³, Norma Euro: euro4, diesel, gri-metalizat, Numari de usi: 4/5, Tara de origine: Romania, Tara inmatricularii: Romania.

Echipament aditional:
ABS, 4x4, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, tapiserie piele, jante aliaj, sistem navigatie, inchidere centralizata, airbag, servo directie, computer bord, xenon, pilot automat, scaune incalzite, senzori ploaie, ESP, proiectoare ceata, comenzi volan, senzori parcare

Informatii suplimentare:
primul proprietar, carte service

VIN (nr. identificare vehicul) :
WVWZZZ3CZ7P100288

Descrierea Vehiculului:
X4N = National sales program Romania
CP0 = Alloy wheels 7J x 16 H2 Offset 45
G0L = 6-speed manual transmission for four-wheel drive vehicle
HJ7 = Tires 215/55 R16 97W x1
1AT = Electronic stabilization program (ESP)
1G3 = Alloy spare wheel with original equipment tires
2ZB = Leather multi-function steering wheel
5RQ = Right exterior mirror: convex
5SL = Left exterior mirror: aspherical
8T2 = Cruise control system (CCS) electronic
8AY = Radio/navigation system
G07 = Front shock absorption

Detalii Contact:
Stefan, Bucuresti,
tel.: 0722374643
Stefan-Passat-2007
Vand VW Passat B6
2.0 TDI 140CP
Highline 4Motion
An 2007, 40.000Km

Primul proprietar, cumparata reprezentanta Romania, carte service,

4x4, cutie manuala 6+1 viteze, servo directie, diesel Euro4, Sistem Navigatie, pilot automat, computer de bord, inchidere centralizata cu imobilizator motor, sistem audio cu 8 incinte acustice,
Faruri bi-xenon adaptativ, „corner-ing”, proiectoare ceata, instalatie de spalare si senzor aprindere automata la faruri, functii „coming-home” si living-home”,
Tapiterie piele Alcantra, volan reglabil, volan si schimbator de viteze in piele, comenzi pe volan, 8 airbaguri, cotiera spate cu suport pahare retractabil incorporat,
ABS, ESP, ASR, Cruise control system (CCS) electronic, senzori ploaie, senzori parcare, senzori lumina,
Geamuri electrice, oglinzi electrice si incalzite, dublu climatronic, scaune fata incalzite cu reglaj pe inaltime si lombar (scaun sofer cu reglaj electric), prize 12V la bancheta spate si in portbagaj,
Jante din aluminiu inclusiv roata de rezerva 7Jx16 H2 Offset 45 cu cauciucuri Brigestone 215/55 R16 97W

Pret nou: 13.500 EUR

Contact:
0722.374.643
Stefan-Passat-2007
up
DORU
Salut, este cod motor BMM sau BKD ?
Stefan-Passat-2007
Nici una, nici alta. Codul motorului este BKP.
DORU
Asadar, cu turbo Honeywell Garret si 16v (ca la BKD).

Motivul vanzarii ?
Stefan-Passat-2007
Honeywell Garret habar n-am ce inseamna. 16v stiam ca apare in denumire la motoarele pe benzina, al meu e TDI.

Motivul vanzarii este financiar, deci nu accept nici un fel de schimburi, daca asta te intereseaza.
DORU
Nu ma intereseaza schimburi, am precizat si eu acest lucru in anuntul meu de vanzare wink.gif

Ceea ce am scris mai sus inseamna producatorul turbosuflantei (made in RO) si nr supape (in fct de cod motor, si la diesel exista 8v sau 16v chiar la acelasi tip de motor 2.0 TDI-PD)
Stefan-Passat-2007
up
Stefan-Passat-2007
Vanduta. Se poate inchide.
AZAZEL
de curiozitate, cu cat ai dat-o?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.