Help - Search - Members - Calendar
Full Version: masina SH pana in 3000 euro
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
dorum
buna ziua
ce masina second hand de clasa mica, pana in 3000 de euro, mi-ati recomanda?
T u d o r
3000 euro inmatriculata sau in Germania?

In oricare varianta de fapt iti recomand un Logan. Presupun ca avand 3000 euro pentru masina nu te dau banii afara din casa, pentru un junghi sh (fost candva, demult "premium") nu-ti ajung. Gandeste-te ca iti pica ceva si va trebui sa mai scoti 1-2 mii pentru reparatii.
dorum
QUOTE ( T u d o r @ Oct 7 2010, 06:05 PM) *
3000 euro inmatriculata sau in Germania?

In oricare varianta de fapt iti recomand un Logan. Presupun ca avand 3000 euro pentru masina nu te dau banii afara din casa, pentru un junghi sh (fost candva, demult "premium") nu-ti ajung. Gandeste-te ca iti pica ceva si va trebui sa mai scoti 1-2 mii pentru reparatii.


da, cred ca asta ar fi cea mai logica alegere, pana la urma, din punctul de vedere al costurilor ulterioare.
toynjoy
vezi ca este nou la 3250 euro cu remat
toynjoy
QUOTE (toynjoy @ Oct 8 2010, 09:38 AM) *
vezi ca este nou la 3250 euro cu remat

http://www.dacia.ro/oferte-speciale/oferte...ogan-14-75.html

vad ca acum cu tva marit (si alta oferta)are alt pret: 3700 cu remat
Poate mai fac un discount(dar ei castiga cca 150 euro, asa ca nu cred ca fac) rolleyes.gif
Magikal
Eu mi-as fi luat un Ford Ka dar banuiesc ca nu te atrage. Ai putea totusi sa incerci un Opel Corsa totusi, cred ca gasesti ceva bunicel la 3000 E.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.