Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Eclipse
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Tudor33702
Buna. Imi dati niste site-uri cu poze si date despre tunnig la Mithsubishi Eclipse ? Merci.


As dori sa vad si niste preturi pentru ca tare-mi plac masinile astea ... tunate bineinteles. Merci.
Dumitru53158
QUOTE(Tudor33702)
Buna. Imi dati niste site-uri cu poze si date despre tunnig la Mithsubishi Eclipse ? Merci.


As dori sa vad si niste preturi pentru ca tare-mi plac masinile astea ... tunate bineinteles. Merci.
[list]
mario55082
salut ! Reprezint ___ in Romania si as vrea sa iti spun in primul rand ca Eclipse este o masina foarte "tunabila" si la noi nu dureaza de la 1-5 luni pana vin piesele ( maxim 3 sapt ) ! Lucram numai cu occidentul si facem de la presuri si manere de schimbatoare pana la lambo doors ! da-mi un mesaj cand esti online si lasa un nr de telefon sa ne vedem la mine la showroom si sa iti arat stocurile !
sa iti spun asa in mare cu cine lucram si ce facem :

______ s-a infiintat in 2003 avand ca activitate principala importul, distributia si comertul de piese auto extraserie destinate imbunatatirii performatelor si sportivitatii autoturismelor ( TUNING).

Printre marcile de renume importate se numara: MAK Wheels Italia, MS Motor Sport Italia, Kahn Wheels Marea Britanie, JOM Car Parts & Car Hi-Fi Germania, Eurolieas Personales Spania, ICC Tuning Spania, FK Automotive Germania etc

astept mesajul tau !
mario
guerilla
buna mario.
data viitoare citeste te rog regulamentul inainte de a posta reclama pe forum.
tks
mario55082
ups ! sorry !
unde fac reclama....un fel de bazar?
mike.omega
Sigur ai citit regulamentul???
Pe acest forum este interzisa reclama de orice fel!
Contacteaza adminii site-ului daca vrei reclama pe site sau pe forum :wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.