Help - Search - Members - Calendar
Full Version: admin request
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
20krpm
o, admin.

(am auzit ca asa e frumos sa te adresezi zeitatilor smile.gif ). ai putea cumva te rog sa recuperezi un mesaj privat pe care l-am trimis acu citeva minute? ca dupa ce l-am scris am observat in semnatura andrisantului ca nu poate primi mesajele. si numitul mesaj era asa de frumos... si de lung... nu mai capat io a doua oara atita inspiratie smile.gif

multumesc.
Mariustom
Scuze că mă amestec: la mesaje trimise te-ai uitat ? rolleyes.gif Că acolo ar trebui să fie biggrin.gif
ninja.gif
20krpm
QUOTE (Mariustom @ Sep 28 2010, 01:42 PM) *
Scuze că mă amestec: la mesaje trimise te-ai uitat ? rolleyes.gif Că acolo ar trebui să fie biggrin.gif
ninja.gif

yup. acolo a fost primul loc in care m-am uitat. (i only look dumb tongue.gif ) dar multumesc pentru sugestie.
DRAGOS
bun, chiar vreau sa citesc mesajul ala smile.gif deci, il gasim pe undeva? biggrin.gif
admin
QUOTE (20krpm @ Sep 28 2010, 11:16 PM) *
o, admin.

(am auzit ca asa e frumos sa te adresezi zeitatilor smile.gif ). ai putea cumva te rog sa recuperezi un mesaj privat pe care l-am trimis acu citeva minute? ca dupa ce l-am scris am observat in semnatura andrisantului ca nu poate primi mesajele. si numitul mesaj era asa de frumos... si de lung... nu mai capat io a doua oara atita inspiratie smile.gif

multumesc.



Din pacate nu pot vedea/recupera mesaje private. Pot de ex sa te ajut cu adresa de mail a respectivului sa-i dai un mail daca imi zici ce nick are.
Mariustom
Admin, nici nu bănuiești cine-i destinatarul ???

A postat înaintea ta tongue.gif
Cred că-i singurul care anunță în semnătură că nu poate primi mp-uri teehee.gif
ninja.gif
yeotamara97
Și dacă mă întrebați, aș face din nou https://guitarlessonssantarosa.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.