Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nu se poate modifica adresa de mail
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
masster
salut,

Am observat ca adresa mea de mail din Control Panel este scrisa gresit in baza de date si de aceea nu primeam niciodata notificari pe mail.

Am incercat sa o modific din Control Panel dar in loc sa apara pagina de editare mail, se redirecteaza la pagina de editare parola...

Te rog remediaza eroarea.

masster
 in plus, vad ca la logare se cere adresa de mail si parola.... ceea ce face viata si mai grea pt. mine. Noroc ca merge si username in loc de email...
cristsib
La fel, nu pot schimba adresa de email, cea cu care m-am inregistrat nu mai este valabila, se poate schimba doar parola. Cum pot schimba adresa de email?
Mariustom
Îți zic cum se poate la mine, poate și la tine e la fel rolleyes.gif whistling.gif

Sus, undeva pe la mijloc, ai butonul "Panoul Meu". Click, în stânga ai la Optiuni "Schimba Adresa de E-mail", penultima.
Click, și mai departe îmi zici tu dacă ai reușit unsure.gif

Baftă thumbsup.gif
ninja.gif
cristsib
Exact acestia sunt pasii urmati, dar in fereastra respectiva nu pot modifica sau sterge adresa de mail, doar parola.
Mariustom
Ai dreptate, scuze, nu am verificat dacă se și poate schimba adresa de mail. confused.gif wallbash.gif stupid.gif
Din ce am verificat și ... studiat, se pare că nu mai există această opțiune no.gif

No comment banned.gif
ninja.gif
cristsib
Inseamna ca "forumul" poate lua legatura cu mine doar cand ma logez eu! Asta este. Mersi de raspuns.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.