Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Concurs "Agat-o pe perete!"
Masini.ro Forum > Masini.ro > Concursuri
Pages: 1, 2
admin
Click to view attachment



O vrei? Noi o dam! Acest superb tablou pin-up este oferit de catre echipa masini.ro impreuna cu pendulum.ro, special pentru tine. Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui ce masina ti-ai cumpara, daca nu ai avea grija banilor.Alegerea voastra poate sa fie si argumentata, orice raspuns e bine-venit.! Inregistreaza-te si intra in concurs!

Fiecare user care posteaza in acest topic, intra in baza noastra de date, iar la sfarsitul concursului, vom alege cel mai interesant raspuns si il vom premia. Aveti timp sa raspundeti pana in data de 7 Octombrie!


Mult succes!
RD-Woo
Ce masina as alege? pt mine-i simplu: laugh.gif
Mit­subishi Lancer Sport­back Ralliart
T u d o r
Echipa de moderare are voie sau se considera "din interior"? biggrin.gif

Anyway, raspunsul meu e DeTomaso Pantera. Daca se ia in considerare e ok, daca nu, nu. smile.gif
RUE
Toyota Land Cruiser 7 locuri.
klm
Ferrari FXX.
laurentiu
Mercedes SL Gullwing
DRAGOS
mai mult decat simplu: Nissan GT-R!
Baby Blues
Mai mult ca sigur: C6 RS6 quattro 5.0 TFSI, V10, biturbo, 580 cp si alte nimicuri care nu m-ar interesa pe langa. Daca as avea bani sa iau masina asta, mi s-ar da bani s-o si intretin? biggrin.gif
admin
QUOTE ( T u d o r @ Sep 24 2010, 10:05 PM) *
Echipa de moderare are voie sau se considera "din interior"? biggrin.gif

Anyway, raspunsul meu e DeTomaso Pantera. Daca se ia in considerare e ok, daca nu, nu. smile.gif



Poate raspunde si echipa de moderare pt ca nu's angajati Inform Media:)
klm
Baby Blues, ti-ar placea un break?!
Mircea104901
Porsche 911 Turbo (997)
vio
un EL CAMINO preparat ca la carte... cel cu 4 faruri rotunde
22nst
Mercedes CL 63 AMG
Seri
Eu as vrea exact acel Chevrolet Corvette C1 din '56 cu toate optiunile care mai apar in tablou.
20krpm
QUOTE (Seri @ Sep 27 2010, 09:32 AM) *
Eu as vrea exact acel Chevrolet Corvette C1 din '56 cu toate optiunile care mai apar in tablou.

smile.gif eu 57-58, airbox.


QUOTE (DRAGOS @ Sep 25 2010, 08:58 AM) *
mai mult decat simplu: Nissan GT-R!

dont. even. think. about it. pentru horror stories, iti stau la dispozitie smile.gif
divokej
maserati quattroporte drive.gif
alinyo06
Daca nu as avea grija banilor masina mult visata care mi-as cumpara-o este un Ford Mustang din 1967

http://www.interestingphoto.net/r-mustang-...eanor1-1195.htm
antonia73
As pastra Ticuletzul pe care il am, consuma putin, este mic, se strecoara, piese ieftine, se conduce cu o mana- cum se spune, am mers cu el si la munte si la mare, este super pentru mine. Am dat acest raspuns pentru ca nu vad pe nimeni care ar avea o infinitate de bani sa-si mai ia o masina, mai degraba si-ar lua avion sau naveta spatiala. drive.gif
klm
Ar fi cam imposibil sa iti parchezi naveta spatiala in fata šaormeriei fara sa-ti iei amenda, partea buna ar fi ca nu ti-ar ridica-o nimeni smile.gif.
Oana
Aston Martin DB9 drive.gif
sau hai, un Subaru Impreza WRX STI
beef72
1966 Chevrolet Chevelle SS 396 sau 1966 Ford Galaxie 7 Litre
sandu59
visul meu este un Lamborghini Gallardo
DDsix
Bayerische Motoren Werke 760i . O masina serioasa .
DRAGOS
QUOTE (20krpm @ Sep 28 2010, 08:58 AM) *
QUOTE (DRAGOS @ Sep 25 2010, 08:58 AM) *
mai mult decat simplu: Nissan GT-R!

dont. even. think. about it. pentru horror stories, iti stau la dispozitie smile.gif


astept cu interes biggrin.gif
Titi1988
mi-as lua cate un exemplar : Ferrari 458, Lamborghini Reventon, Pagani Zonda F, Koenigsegg ccxr, Mercedes McLaren SLR dar prima masina pe care as cumpara-o ar fi un
Dodge Charger Big Block 400 cubic inches (6.6 L) V8 (1975) Raspuns final!! pure manly muscle car!!

mihaigg
eu as alege un Chevrolet Cruze, o masina care desi nu este scumpa, arata superb
Baby Blues
QUOTE (klm @ Sep 27 2010, 12:44 PM) *
Baby Blues, ti-ar placea un break?!

Ai n-ai mingea tragi la poarta.
MiculescuS
FERRARI F430
klm
CITAT(Baby Blues @ Sep 28 2010, 09:49 PM) *
CITAT(klm @ Sep 27 2010, 12:44 PM) *
Baby Blues, ti-ar placea un break?!

Ai n-ai mingea tragi la poarta.

Am inteles, break-ul este bun pentru familie, bagaje, cumparaturi etc insa strict pentru inimioara ta ai alege tot un break?!
krad23
Mustang Shelby GT500KR ...
vaskko
Ford Mustang 2010 thumbsup.gif
cristina83
Chevrolet Impala ’67
doareuaici
Categoric un Mitsubishi Lancer Evolution X, cu tot ce au cei de la mitsubishi de oferit pentru el wub.gif , sa fie rosu, pentru ca ii sta incredibil pe culoarea aia, zici ca e un montru de masina devil.gif , mi se pare absolut superba. A fost si va fi visul meu dintotdeauna... asta desigur, pana se va implini. yes.gif dry.gif biggrin.gif
mad_aurel
masina ce o visez eu este BMW M5 E60
osanvlad
Daca as avea bani cu nemiluita, cum se zice prin ardeal, evident ca nu mi-ar trebui o masina de mare viteza cum ar fi Bugatti Veyron, ci mi-as cumpara un Cadillac Escalade ultimul racnet, dotat cu tot ce se poate pe el. Tin sa precizez ca pentru aceasta masina sunt necesari o gramada de bani, fiindca consuma mult, deci in concluzie ar trebui sa umblu cu benzinaria dupa mine. Stima si respect drive.gif
Runner1409
Eu vreau ceva mai neobisnuit... un concept ... biggrin.gif
Daca ai resurse infinite ti-l poti cumpara biggrin.gif

FORD Super Chief
http://images.google.ro/images?hl=ro&s...q=&gs_rfai=
uniculk
Volfswagen EOS - cu adevarat periculoase, mai ales pt "fusti" ridicate! biggrin.gif
andrra82
un Ferrari rosu!!!!!!!!!!! thumbsup.gif
pensionarul
QUOTE (admin @ Sep 24 2010, 04:05 PM) *
Click to view attachment



O vrei? Noi o dam! Acest superb tablou pin-up este oferit de catre echipa masini.ro impreuna cu pendulum.ro, special pentru tine. Tot ce trebuie sa faci este sa ne spui ce masina ti-ai cumpara, daca nu ai avea grija banilor.Alegerea voastra poate sa fie si argumentata, orice raspuns e bine-venit.! Inregistreaza-te si intra in concurs!

Fiecare user care posteaza in acest topic, intra in baza noastra de date, iar la sfarsitul concursului, vom alege cel mai interesant raspuns si il vom premia. Aveti timp sa raspundeti pana in data de 7 Octombrie!


Mult succes!

mariusfildan
cred ca ar fi dragut sa conduci un Abarth 500 (chit ca nu e exasperant de scump, dar e foarte simpatic si manevrabil) sau daca nu, macar un Audi S5... whistling.gif
EUGENPRUNDEA
FORD MUSTANG
cipri7
rolls royce ghost.. este tot ce ai putea visa la felul de a fi al unei masini.
flo200
eu mi-as dori Opel Agila sa fie masinuta mea personala.
Baby Blues
QUOTE (klm @ Sep 28 2010, 11:25 PM) *
QUOTE (Baby Blues @ Sep 28 2010, 09:49 PM) *
QUOTE (klm @ Sep 27 2010, 12:44 PM) *
Baby Blues, ti-ar placea un break?!

Ai n-ai mingea tragi la poarta.

Am inteles, break-ul este bun pentru familie, bagaje, cumparaturi etc insa strict pentru inimioara ta ai alege tot un break?!

Si asta mi-ar multumi inimioara.
Ai inimioara mea ca sa-ti dai seama ce-si doreste?
Adu-ti aminte ca nu poti sa te c...i in gusturile omului si nici sa le pui la indoiala.
Legionaru'
Toyota Tundra
pensionar
Ceva elegant Maybach 57S

http://masini.ro/stiri/galerie/12460/paris...-la-maybach.htm
klm
CITAT(Baby Blues @ Oct 2 2010, 10:41 PM) *
Si asta mi-ar multumi inimioara.
Ai inimioara mea ca sa-ti dai seama ce-si doreste?
Adu-ti aminte ca nu poti sa te c...i in gusturile omului si nici sa le pui la indoiala.

Doar intrebam, nu am dat cu parul wink.gif.
In regula, macar pe a 2-a optiune pot s-o inteleg biggrin.gif!
atoni18
Ferrari 599 GTB
Al3xxa
Cu siguranta as alege Audi TT drive.gif masina visurilor mele biggrin.gif Mi se pare cea mai potrivita masina pentru o fata: micuta, cocheta, decapotabila cand vreamea permite laugh.gif de fitze, de agatat... whistling.gif

Baby Blues
QUOTE (Al3xxa @ Oct 5 2010, 11:43 PM) *
Cu siguranta as alege Audi TT drive.gif masina visurilor mele biggrin.gif Mi se pare cea mai potrivita masina pentru o fata: micuta, cocheta, decapotabila cand vreamea permite laugh.gif de fitze, de agatat... whistling.gif


Cand o s-o ai ma las agatat whistling.gif biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.