Help - Search - Members - Calendar
Full Version: VAND renault clio 3, 1,4 16v, 100cp
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari masini
DRAGOS
De vanzare, renault clio 3, 1,4 16v, masina mamei mele.

Data primei inmatriculari: 18.06.2008, fabricatie 2007, 29.000km. Masina se afla intr-o stare impecabila dpdv tehnic si optic si are 2 revizii complete efectuate.

Mai are garantie inca 2 ani, insa aceasta nu este transmisibila catre noul proprietar, deci orice eventuala problema tehnica se rezolva inaintea vanzarii. Deasemenea, orice eventual defect optic(minor, neobservat pana acum) se rezolva pe casco inaintea vanzarii.

Ca dotari avem: geamuri electrice fata-spate, oglinzi incalzite si pliabile electric, 6 airbaguri, ABS, climatizare automata, radio cd/mp3 +6 boxe, computer de bord, proiectoare de ceata, scaun sofer si volan reglabile pe inaltime.

7800euro, pret negociabil.
DRAGOS
anunt valabil!
AZAZEL
de ce vinzi masina?
DRAGOS
A aparut problema cu naveta intre pl si bucuresti, cam 45k km/an si e nevoie de un diesel mic care sa consume putin. Pentru maicamea un diesel de 65-70cp e arhisuficient.
AZAZEL
QUOTE (DRAGOS @ Sep 10 2010, 06:15 PM) *
A aparut problema cu naveta intre pl si bucuresti, cam 45k km/an ..

scuze ca-ti poluez topicul, insa mi-am adus aminte de o treaba distractiva. stiu pe cineva care facea in zilele lucratoare naveta intre bucuresti si ploiesti(aprox 140 km/zi) si cand se apropia iarna a fost intrebata de cand nu si-a mai schimbat uleiul la motor iar ea a spus ca abia il schimbase prin primavara si ca nu-i problema.
de fapt ea facuse, tinand cont si de alte drumuri, vreo 25.000km dar nu prea realiza treaba asta.

spor la vanzare !!!
DRAGOS
pret nou: 7300euro, negociabil!

nr de contact: 0749229806, Dragos Stan
DORU
Motorul este cunoscut ca fiind o mare reusita !
Performante dinamice bune si consum redus !

Spor la vanzare !
DRAGOS
Multumesc Doru! smile.gif
RUE
e o masina mai feminina. cauta sa pui anunt si pe situri pe care populeaza sexul opus.
doar o femeie poate contrazice criza pt o masina ca asta.
laurentiu
Atunci eu de Beetle ce sa mai zic? biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.