Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Maanual Opel Vectra C Z19DTH
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel > Vectra / Insignia
dhv78
Salutari la toata lumea,

Sunt un proaspat posesor al unui imens break Opel Vectra C Z19DTH adus in Germania, pana acum sunt foarte multumit de masina, am o mica problema in sensul ca manualul este bineinteles in limba germana si din pacate din aceasta cauza imi este cam nefolositor... thumbsup.gif
Ma poate ajuta cineva va rog cu un manual in limba romana sau cel putin in limba engleza? thumbsup.gif
Multumesc anticipat, imi cer scuze daca mai exista acest topic, eu am cautat ceva pe forum dar nu am reusit sa gasesc inca...sad.gif

Inca o data multumesc pentru orice sfat folositor in acest sens...
xamez
QUOTE (dhv78 @ Aug 9 2010, 11:02 AM) *
Salutari la toata lumea,

Sunt un proaspat posesor al unui imens break Opel Vectra C Z19DTH adus in Germania, pana acum sunt foarte multumit de masina, am o mica problema in sensul ca manualul este bineinteles in limba germana si din pacate din aceasta cauza imi este cam nefolositor... thumbsup.gif
Ma poate ajuta cineva va rog cu un manual in limba romana sau cel putin in limba engleza? thumbsup.gif
Multumesc anticipat, imi cer scuze daca mai exista acest topic, eu am cautat ceva pe forum dar nu am reusit sa gasesc inca...sad.gif

Inca o data multumesc pentru orice sfat folositor in acest sens...

da-mi pm cu adresa ta de email .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.