Help - Search - Members - Calendar
Full Version: nedumerire
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel > Astra / Zafira
alcadon
salut baietii , sunt nou si eu prin forumul de opel pentru ca in maxim 6 zile voi fi si eu posesor de opel astra h, 1.7 cdti, mi-o voi achizitiona din italia, iar masina este din 2006 cu 80.000 km, la un pret de 4800 euro, e bun pretul?
masina e impecabila, pretul daca este bun? va intreb si as mai avea o rugaminte sa-mi zica cineva cam la cat sa ma astept la taxa de prima inmatriculare?
multumesc anticipat
confused.gif
raikart
QUOTE (alcadon @ Jul 22 2010, 12:21 PM) *
salut baietii , sunt nou si eu prin forumul de opel pentru ca in maxim 6 zile voi fi si eu posesor de opel astra h, 1.7 cdti, mi-o voi achizitiona din italia, iar masina este din 2006 cu 80.000 km, la un pret de 4800 euro, e bun pretul?
masina e impecabila, pretul daca este bun? va intreb si as mai avea o rugaminte sa-mi zica cineva cam la cat sa ma astept la taxa de prima inmatriculare?
multumesc anticipat
confused.gif


Pretul esti bun , insa cu taxa nu sunt sigur si nu vreau sa zic prostii.
G e o r g e
din iulie 2010 pana in iunie 2011 .... cred ca s-a lamurit omul.
Mariustom
offtopic.gif Ehhh, George, avea reclamă în semnătură și trebuia să o vadă lumea whistling.gif
I-am șters semnătura wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.