Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce parere aveti de astraII 1.7 diesel vreo 10300-10400 CIP
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel > Astra / Zafira
ionut32111
Ce parere aveti de astraII 1.7 diesel vreo 10300-10500 CIP are ABS,servo,2 ayrbag-uri,radio cd(parca),computer bord,aer,geamuri electrice
liviu8
depinde de la cine o cumperi.Am vazut ca unele banci au fost dotate cu astfel de masini.Sa nu faci greseala sa o cumperi de la vreo firma.Din cate am auzit,masina e buna,nu e de viteza, dar e fiabila.Nu stiu ce sa zic de pret,pt ca nu am vazut-o.Totusi,mi se pare cam mare.Numai bine
liviu8
acum mi-am dat seama ca de fapt e noua masina si o iei de la Opel.Nu-i asa?Ce sa zic,dc iubesti opel,sigur o cumperi.Eu,unul, prefer VW.Mi se par mai bune,plus ca piesele sunt mai ieftine.
ionut32111
O Bora 1.9TDI cu dotarile Astrei motorina este 15000E,iar o Octavie peste 16000E
G a B r I e L
e o masina super ok... sunt f multe in tara... am si eu 1 si sunt f multumit... daca ai ceva intrebari speciale posteaza si iti raspuns... cauta topik despre astra g si gasesti acolo 18 pagini despre masina!!!
G e o r g e
cred ca daca nu s-a mai raspuns din septembrie pe acest topic omul chiar nu mai are nevoie de sfaturi ! ! !
madalina
Din 29.09.2004 si pana acum8 luni si ceva. uite-te si daca mai e util raspunusl tau. Sau acum vrei sa scapi astfel de titlul de "sofer incepator"?
G a B r I e L
nu vreau sa scap de acel titlu... deoarece am scapat de el cu vreo 20 msg inainte...
ps: daca ati pune data aia oleak mai mare.. si la intrarea in topik (ca sa nu intru degeaba) .. ar fi ok.. ca unii "este" mai chiori :)
G e o r g e
da mesaj privat la unul dintre admini smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.