Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vand Subaru Legacy 2.0 R 2007
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari masini
Adin.C
Subaru Legacy 2.0R SPORTSHIFT E-4AT, SYMMETHRICAL AWD,
km parcursi: 44.100
echipare SS
motor: 2.0 R Boxer; ABS+ASR; CUTIE SPORTSHIFT E-4AT, SYMMETHRICAL AWD, servo;
exterior:
faruri bi-xenon/proiectoare ceata; jenti aliaj 17”; ; geamuri electrice cu leduri pentru fata si spate; parktronic 8 senzori; stergatoare parbriz incalzite; oglinzi laterale retractabile actionate si incalzite electric; Semnalizatoare LED in oglinzile laterale; Trapa electrica cu 2 moduri deschidere; Inchidere centralizata
Interior:
interior piele & scaune fata incalzite, scaun reglabil electric cu memorie pt. 2 pozitii; suport lombar climatronic 2 zone, sistem audio Kenwood cu mp3 SRS-WOW – magazie 6CD-uri, reglare intensitate iluminat interior, computer bord, 8 airbguri, volan reglabil adincime+inaltime, mufa auxiliara 12V in cotiera; Volan MOMO imbracat in piele, Cruise Control, ISO FIX -sistem fixare scaun copii


http://masini.ro/forum/content/Totul-despr...2007-2-0-165cp/
Adin.C
in cazul in care ati avea curiozitati - desi nu e dizal si e doar un Subaru, intrebati, o sa scriu si pretul whistling.gif
G e o r g e
o super masina . recomand legacy ca fost proprietar de asa bijuterie.
f1anatic
O masina excelenta. Totusi ar fi bine sa se corecteze nformatia despre airbaguri: masina are 6 airbaguri nu 8: 2 fata, 2 laterale pentru ocupatntii din fata (Torso) si 2 laterale (perdea) pt pasagerii din fata si spate
Adin.C
dap - numa 6 sunt - airbag-uri..
mersi George smile.gif
Frank SF
deci care e pretul?
Adin.C
QUOTE (Frank SF @ Jun 4 2010, 12:51 AM) *
deci care e pretul?

lol.. 15.650 eur
alias
Salut,
daca nu te deranjeaza:
de ce o vinzi ?
de unde a fost achizitionata? revizii ?
probleme? accidente?? reparatii ???

multumesc.
Adin.C
sry pt raspunsul intarziat.
mtivul - personal, ex-wife, etc.
achizitionata de la SMT din Bucuresti, reviziile la zi, probleme n-am avut de nici o culoare, in afara de consumabile nu am cumparat nimic ca piesa de schimb. cat despre reparatii, in afara de zgarieturile de parcare care m-au facut sa revopsesc spoilerele, e ok.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.