Help - Search - Members - Calendar
Full Version: INTALNIRE SUBARISTI
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru
bakero
Am deschis acest POOL sa vedem reactia.Sunt curios daca mai merita sa sper la intalniri cu zeci de membrii sau doar o cafea intre prieteni biggrin.gif
Peste tot merg astfel de actiuni.Sunt curios daca tine si al roman.



Desi e sectiune speciala am pus topic-ul aici,ca sa-l vada toata lumea.Nu-l mutati va rog domnu' moderator biggrin.gif merci
bobita
QUOTE (bakero @ May 20 2010, 12:57 AM) *
Am deschis acest POOL sa vedem reactia.Sunt curios daca mai merita sa sper la intalniri cu zeci de membrii sau doar o cafea intre prieteni biggrin.gif
Peste tot merg astfel de actiuni.Sunt curios daca tine si al roman.



Desi e sectiune speciala am pus topic-ul aici,ca sa-l vada toata lumea.Nu-l mutati va rog domnu' moderator biggrin.gif merci



E foarte greu sa se adune multi oameni la un loc.Fiecare are servici, familie, probleme de rezolvat sau stiu eu ce fel de prioritati, mai e si criza asta, reala sau nu, ii afecteaza pe unii.Si sintem oameni diferiti,cu diverse preocupari si preferinte..Plus ca mai e si distanta, daca am fi toti intr-un oras sint convins ca ne-am intilni mai des, dar chiar si asa, nu ar fi toti de fiecare data.Eu nu reusesc sa ajung intotdeauna la radioclubul din Bt, la intilnirea de duminica....si e linga mine.
La Madaras, asta iarna, am fost 3 oameni, desi s-a anuntat din timp.
Atunci stabilisem sa organizam o iesire pe undeva prin Bucovina, urma sa ma interesez, am locatie, totu frumos, dar nu am reusit sa gasesc un uichend liber....Pur si simplu nu am avut timp.Desi mai sper totusi sa ne vedem.Chiar asa, e careva interesat in afara de Pista si de Mircea?
Poate daca ar fi o intilnire anuala cum e cea de la Budapesta , la care, anul trecut , am fost, si s-ar sti din timp, adica de un an biggrin.gif ,poate asa s-ar aduna lumea.

Astea fiind zise, eu am votat prima optiune la prima intrebare si ultima la a doua intrebare smile.gif
sorintudosie
Daca e in Week-end eu vin sigur, mi-ar face placere sa va cunosc pe toti cu care vb. pe forum

G e o r g e
eu de venit vin oriunde.

sa incercam sa facem ceva impreuna cu subaru ? whistling.gif
pista
In weekend putem veni si noi cu mentiunea sa nu fie prea departe fata de noi. (de ex. la mare) Cu 2 copii mai mici calatoriile lungi sunt obositoare.

Bob, poate reusesti sa gasesti si tu un weekend liber. smile.gif Bucovina nu e foarte departe de voi. wink.gif




Mircea104901
oriunde (cat mai aproape biggrin.gif)
Problema e timpul sad.gif Weekend-urile sunt de preferat, si de stiut din timp.
Apropos Bobita, n-am uitat, dar si daca programam, nu as fi avut cum sa ajung pt ca n-am avut weekend-uri libere sad.gif
andrei5130
Salutare, 




a trecut ceva vreme de cand am mai intrat pe aici, ma bucur sa vad ca se pune la cale o intalnire, sfarsitu de saptamana la mine este ocupat fregvent dar daca stabilim ceva sigur sa pot sa il eliberez venim cu cea mai mare placere smile.gif

bakero
daca in 30 zile vor aplica suficienti subaristi pentru,atunci poate incercam sa facem ceva la nivel mare.bineinteles e nevoie de ajutorul tuturor in realizarea evenimentului.
in asteptarea unui rezultat favorabil mi-am aprins o tigara si am pus o cafea...sper sa nu se raceasca biggrin.gif
rzw75
chiar ar fi bine venita o intalnire a subaristilor, macar noi astia din bucuresti, ca e mai usor.
exemplu de locatie: circuitul amkart , in weekend
G e o r g e
duminica dimineata la amkart se organizeaza intalniri ... intamplator de subaru.
bakero
QUOTE (G e o r g e @ May 24 2010, 06:52 PM) *
duminica dimineata la amkart se organizeaza intalniri ... intamplator de subaru.


se stie thumbsup.gif

da asta pentru bucuresteni...intre voi acolo biggrin.gif

hai mai aproape ca vin si eu drive.gif
Zetics
Pun si eu o intrebare de bucurestean: s-a mai tinut recent vreo adunare d-asta??? banned.gif
G e o r g e
rar in ultima perioada.
Marius30562
La categoria .... neplanificate !

Ieri, in OMV-ul de pe centura Devei aliniate frumos:
1. Forester BD (subsemnatul);
2. Outback BD (cu nr. de Austria);
3. Impreza WRX STI modelul anterior (albastru, stikere galbene Subaru, etc) ... fara nr. fata.

Regret ca nu am avut inspiratia sa fac o poza si nici nu am identificat proprietarii !
B33MZY
Daca sunteti interesati, cei din Bucuresti sau care au drum prin Bucuresti, maine la ora 20:00 membrii subarufanclub se intalnesc in parcarea fostului magazin Junior, in spatele Tribunalului Bucuresti. Este o intalnire spontana, altfel v-as fi anuntat din timp. See you there!

G e o r g e
din pacate sunt plecat peste mari si tari sad.gif
bakero
Concluzia finala la care am ajuns este ca evident nu se poate organiza nimic la nivel mare,doar mici intalniri intre membrii forumurilor dedicate evident la Bucuresti...
Apropo,rog doritorii din Constanta sa posteze daca sunt doritori de astfel de intalniri.
numai bine!
B33MZY
In ciuda ploii si a spontaneitatii tot am strans sase cai frumosi.. masini, ma scuzati. whistling.gif Lume e multa ca de obicei pentru ca fiecare mai vine cu cineva.

Bakero, naiman a venit ieri din Constanta special pentru intalnire. Am uitat sa ii spun sa te ia si pe tine sad.gif Poate ne vedem la mare wink.gif

Si cateva poze cand inca nu ajunsesera toti. http://img227.imageshack.us/gal.php?g=dsc9553b.jpg
bakero
Poate ne vedem la mare...cand iese soarele thumbsup.gif
bogcot76
Se baga cineva la o cafeluta la Amckart sambata sau duminica asta? Dimineata pe racoare.
bakero
QUOTE (bogcot76 @ Aug 19 2010, 06:40 PM) *
Se baga cineva la o cafeluta la Amckart sambata sau duminica asta? Dimineata pe racoare.


Am fost in Bucuresti acu 2 sau 3 duminici...
poate veniti voi la o cafea pe terasa la malu' marii...soare,gagici masini...chestii misto..
solmar
QUOTE (bakero @ Aug 20 2010, 12:17 PM) *
QUOTE (bogcot76 @ Aug 19 2010, 06:40 PM) *
Se baga cineva la o cafeluta la Amckart sambata sau duminica asta? Dimineata pe racoare.


Am fost in Bucuresti acu 2 sau 3 duminici...
poate veniti voi la o cafea pe terasa la malu' marii...soare,gagici masini...chestii misto..


Sa inteleg ca tu te ocupi de adusul gagicilor ... whistling.gif
bakero
QUOTE (solmar @ Aug 20 2010, 12:31 PM) *
QUOTE (bakero @ Aug 20 2010, 12:17 PM) *
QUOTE (bogcot76 @ Aug 19 2010, 06:40 PM) *
Se baga cineva la o cafeluta la Amckart sambata sau duminica asta? Dimineata pe racoare.


Am fost in Bucuresti acu 2 sau 3 duminici...
poate veniti voi la o cafea pe terasa la malu' marii...soare,gagici masini...chestii misto..


Sa inteleg ca tu te ocupi de adusul gagicilor ... whistling.gif


Aduc tot ce trebuie biggrin.gif voi veniti incoa'!
kroko
Tu vezi cum faci ( pe linga corpul de balet ) cu tuburile de oxigen pentru resuscitare, ca noi suntem deja pe drum ! drive.gif
bakero
QUOTE (kroko @ Aug 23 2010, 07:47 PM) *
Tu vezi cum faci ( pe linga corpul de balet ) cu tuburile de oxigen pentru resuscitare, ca noi suntem deja pe drum ! drive.gif


o da....vezi ca e radar la intrare in valu...mergeti si voi peste 250 sa nu va prinda aia thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.