Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Opel Corsa 111 Years -VS- Orice masina in 7000 eur
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
akazaman
Opel Corsa 111 Years -VS- Orice masina in 7000 eur
Consider ca asta e cea mai buna oferta de pe piata (in banii astia) la ora actuala.
Ma contrazice cineva?

p.s. nu sunt dealer ... sunt persoana fizica si am depus deja cele 3 cupoane la reprezentanta opel din constanta(dupa lungi cautari de oferte etc...). As vrea sa vad daca am luat cea mai buna decizie, atat. Te rog sa nu-mi inchizi topicul. Poti sterge unul.
akazaman
QUOTE (akazaman @ Apr 22 2010, 07:06 PM) *
Opel Corsa 111 Years -VS- Orice masina in 7000 eur
Consider ca asta e cea mai buna oferta de pe piata (in banii astia) la ora actuala.
Ma contrazice cineva?

p.s. nu sunt dealer ... sunt persoana fizica si am depus deja cele 3 cupoane la reprezentanta opel din constanta(dupa lungi cautari de oferte etc...). As vrea sa vad daca am luat cea mai buna decizie, atat. Te rog sa nu-mi inchizi topicul. Poti sterge unul.




Nimeni...nimic??? Cu Fiat panda, ford fiesta, kya ceed, ww polo. Macar un argument acolo.
simpson
E cea mai buna decizie posibila. O sa fie bine !
cornelt
Am studiat si eu piata, in vederea unei masini pentru sotia mea. Am oscilat intre VW Polo, Seat Ibiza si Opel Corsa.
Pana la urma m-am decis asupra unui Corsa 111. Care au fost motivele? 1. Pareri foarte bune din partea unor detinatori. 2. Pret atractiv. 3. Dotari excelente (le-am mai imbunatatit cu vreo cateva). 4. Distributie pe lant. 5. Mai am un Opel de 6 ani (Vectra C) care nu mi-a facut probleme niciodata.

Oricum, pana la urma masina cea mai buna e masina pe care o ai :-)

cornel
_Constantin_
Am eu un argument. Toyota Yaris Optimo 7300 euro TVA inclus, nu iti trebuie nici un tichet de rabla, ti-le dau ei( GRATIS). whistling.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.