Help - Search - Members - Calendar
Full Version: anunturile de la http://www.europeanautosales.nl/...
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
smoke33238
am si eu o nelamurire - masinile sunt din afara daca nu ma insel - deci nu se pot inmatricula la noi (evident cele mai vechi), nu ?
admin
QUOTE(smoke33238)
am si eu o nelamurire - masinile sunt din afara daca nu ma insel - deci nu se pot inmatricula la noi (evident cele mai vechi), nu ?


Toate masinile de acolo se pot inmatricula, cu conditia sa aiba o varsta mai mica de 8 ani si sa respecte normele euro 3.
S28141
Si totusi la preturi afisate pe acest saite ce se mai adauga...Deci daca masina costa 6500 Euroi cat dau in Romania.
Florin42855
dupa mine e o prostie treaba cu european auto sales - ocupa rubrica oleaca de pomana - ca sa fim serioshi - catzi se duc pana in olanda numai ca le-a placut ce au vazut pe site...
Watcher
Cel mai deramjant e ca nu poti exclude de la cautare.
Si primesti sute de rezultate care nu te intereseaza, caci preturile sunt false.
Adica daca cauti masina de 10 000 (spre exemplu) degeba gasesti anunt EAS cu 9800 ca de fapt e 12 000 probabil plus drumul, cazarea, nervii,etc...
v_ilie
ba da. Poti exculde la cautare masinile din parc auto EAS. In formularul de cautare (second-hand) exista in josul formularului posibilitatea sa selectezi "Nu din parc auto European Auto Sales". Don't worry be happy
mike.omega
S-a mai discutat, cautati si veti gasi! biggrin.gif

>>>Closed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.