Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Banele ce facem tata?!?!?!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
vio
rog a nu se muta topicul de aci .

deci ... nu ne mai vedem Domnilor? thumbsup.gif
S O R I N
Prima afirmatie nu o inteleg ? Adica, sa vina decat aia cu toyota ? smile.gif Asa se intelege ... De aia sa nu mute? In fine..

Eu nu vin daca nu se muta... teehee.gif
22nst
Hai maine!
La Pitesti biggrin.gif
vio
SORINE da mutam toti daca vrei biggrin.gif sau TLPC 36182451.gif
DRAGOS
io sambata acu nu pot, doar duminica...iar WE urmator nu pot deloc. Nu mai bine facem primu' WE dupa ce se intoarce lumea de la euroring?
T u d o r
Iar e ma intalnire doar Toyota? dry.gif Naspa ca as fi venit si eu dar vorba lui Sorin. smile.gif
vio
dragoshe nu am zis acu... decat am deschis subiectul si sa vedem ce unde cum... cat despre Portocalii astia cu hiundeiurilo lor , nu e vb ca vreau sa vina doar cei de la toyota , dar uite aci vreau io sa fie asta.. daca vroiam sa fie numai toyota postam pe alte siteuri monomarca tongue.gif
ZORRO
Chiar saptamana trecuta ma intreba sotia cand mai este urmatoarea intalnire a forumistilor de la Danes?
Asa ca eu sunt pentru !
S O R I N
Vio, ia spune tu prietenului tau bun de ce nu vrei sa muti ? Care-i treaba, trebuie sa existe substraturi pe care noi nu le stim, poate te-om intelege... Hai, fa-ti curaj si "scuipa" aici ce si cum... Daca vrei sa venim si noi astia cu hoooooooooooooooooooooonnndaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaa..... rolleyes.gif
vio
am raspuns mai sus Sorin smile.gif . de ce tre sa fie un motiv ???
T u d o r
Pentru ca pe forum e o arie speciala de intalniri pentru toti membrii indiferent de marca. Intalnirile Subaru de exemplu au fost monomarca si au fost postate in aria Subaru pentru acest motiv. Idem pentru Toyota. De altfel cred ca acest post a fost pus si pe forumul Toyota asa ca ideea mea e deja "preconceputa". Daca vreti sa ne vedem cu totii puneti intalnirea pe aria de intalniri, daca nu inseamna ca nu vreti si asta e, va intalniti doar voi.
22nst
Voi o sa aveti invitatie speciala!
E bineeee?
G e o r g e
pai aria de intalniri e arie de intalniri la comun ... pana mea , daca am subaru , sau tudor hondaaaa inseamna ca nu avem motz si nici invitati nu suntem ?
T u d o r
Mai ales ca Vio a si insistat sa nu se mute de aici.
DRAGOS
Facem intalnire separata honda vis-a vis, la honda pitesti? biggrin.gif
G e o r g e
eu stiu ca vreau motz ! tudor , nu vrei si tu ?
T u d o r
Motz la basca. Fara nu merge.

Facem intalnite Honda & Subaru peste strada si le dam clasa.
G e o r g e
ninja.gif
S O R I N
Ionele muta topicul unde trebuie, lasati ambitiile deoparte (Vio) si hai sa ne vedem. smile.gif
22nst
Ca sa impac si "capra si varza" am mutat topicul dar am lasat si aici un link biggrin.gif
22nst
Sambata 17 aprilie este bine?
DRAGOS
eu nu pot sa vin WE urmator smile.gif dupa euroring zic ca e cel mai bine..
vio
i'm out. numai contati pe mine la intalniri... atata timp cat si alte sectiuni dedicate unor anumite mari pe acest forum au sectiunea lor de inalniri si topicu asta il mutarati aici , este cel putin de toata jena...
T u d o r
Bai tu ce-ai? Daca nu vrei sa te vezi si cu noi foarte bine, e asa cum am banuit eu. Sa mute topicul inapoi cine l-a pus aici si gata. O sa facem o intalnire generala candva si acolo sunt invitati toti, indiferent de marca. Te porti aiurea si nu cred ca meritam vreunii dintre noi felul asta de a ne vorbi si de a ne trata.

Ca sa intelegi tu de ce am insistat sa fie intalnire generala, am crezut ca suntem prieteni si ca v-ati bucura daca am veni si noi ailaltii. Daca tu insisti sa fiti doar voi nu-i bai. Ionele, muta topicul la loc si gata.
22nst
Sa modificam numele topicului

Intalnirea lui Vio 36182451.gif
Mariustom
Cu riscul de a fi catalogat drept misogin, vă întreb: de ce vă purtați muierește ???
Nu vă ajung problemele sociale și personale, toată mizeria ce ne-nconjoară, trebuie să vă refulați aici ???

Ce fras aveți ? verymad.gif

Decât să vă tot ciondăniți atât mai bine vă luptați la o băută smile.gif drunk.gif

PS: Tudoreee, noi când "ne luptăm" ? rolleyes.gif whistling.gif yes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.