Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Promotie Service Brady
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
devnull
Promotie Service Brady

VINE, VINE PRIMAVARA…cu pachetul de verificari tehnice de la Service Brady.

PREGATESTE-TI MASINA DE PRIMAVARA!

Primavara vine la Service Brady cu VERIFICAREA DE PRIMAVARA la doar 70 lei (tva inclus)*.

Lucrarile din pachetul de verificare cuprind:  
  • diagnoza defecte pe tester
  • verificare baterie cu ajutorul testerului
  • verificare eficienta frana pe stand
  • verificare interioara si exterioara pe elevator (roti, nivel lichide, sistem rulare, lumini, suspensie, stare autoturism)

* - oferta este valabila in perioada 15 martie – 31 mai 2010.

Dar de ce sa nu alegi un pachet complet original ©koda de la Brady**?



**- oferta include TVA, piese si manopera; oferta este valabila in perioada 15 martie – 31 decembrie 2010,
pentru masinile iesite din garantie

Pentru detalii suplimentare sau programari in maxim 24 h, ne puteti contacta la telefon 021-316.85.85, email service@bradytrade.ro sau direct la Service –ul Brady din Bd. Iuliu Maniu 291, secor 6, Bucuresti.

Pentru ca Brady este prietenul masinii tale.

www.brady-skoda.ro
Cipp
Ceva reduceri la Skoda octavia 1.2 Tsi aveți? La avia mi-au făcut un preț identic cu cel de pe site. Le-am spus ca pentru asta nu era nevoie sa mă deplasez de la domiciliu. Drive test n-am făcut ca era ora 13.00 si venise firma de catering asa ca dealerul nu s-a mai deranjat sa îmi arate mașina, deși aveau mașina de drive test disponibilă.
Daniel65671
La Fabia mea pe benzina a cam venit vremea sa-i schimb distributia, care e pe curea dintata de cauciuc. Mi-au recomandat la revizia de 4 ani iar a mea face in curand 4 ani si jumatate.

Am sunat la Brady din Iuliu Maniu si asa e: mi-au spus (pentru tipul meu de motor) un pret de 754 lei, cu piese originale, manopera si TVA inclus, fara pompa de apa, pentru ca nu a carat ea multa apa in 26.900 Km cat are.

Dar am sunat si la Brady din Valea Oltului (care fac reclama ca sunt mai ieftini), si mi-au dat un pret bomba, de 1.800 lei, in aceleasi conditii. La intrebarea mea, de ce difera asa de mult, ca doar e aceeasi firma, mi s-a raspuns ca au "Management diferit"...
DORU
Da' chiar ATAT de diferit ? blink.gif
Daniel65671
Da, pentru ca am intrebat de curand la Brady din Iuliu Maniu si mi-au spus ca numai la ei se aplica promotiile!...
DORU
Sa fim precisi: dealer-ul Brady pt marca Skoda este numa cel din Bd Iuliu Maniu. Service-ul Torb Motors sau cel de vizavi de el sunt service-uri generale, fara sa aiba vreo legatura cu marca auto Skoda, cel putin nu una oficiala care sa le includa in reteaua oficiala. De aici si diferentele !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.