Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ia vedeti care s-a virusat.
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
JohnSA
Uite ce vine pe PM :

Hello ( From: jobe )
Alo
Ce mai faci? I bine.M speranța vazut profilul azi si dupa merge prin ea de mai multe ori, am făcut până mintea mea de a contacta you.My numele complet este Jobe Sandra. Sunt 23 ani vechi, i sînt seriuosly cauta relatie pe termen lung, sincer, onest, heart.i carering și de bună sînt befor singur niciodată căsătorit, eu sunt o fată drăguță c...

M-am indragostit deja de el woot.gif
T u d o r
Noi toti. Ce, credeai ca te alesese doar pe tine?! biggrin.gif
Watcher
Confirm si eu :-)
solmar
si pe cine desemnam sa-i raspunda?
T u d o r
Facem un poll?
Mariustom
offtopic.gif Bre Tudore, ai licență de la mine ca să-mi folosești expresia pe forum ??? biggrin.gif thumbsup.gif

John, nu ne putem pune în calea fericirii tale. Unde există dragoste, nu contează sexul partenerilor rolleyes.gif whistling.gif
ninja.gif
T u d o r
Bai terminati ca e o doamna. Poate fata s-a indragostit de John si noi raii si ofticosii ne punem in calea fericirii lor. John, sa ne povestesti cum a decurs intalnirea. biggrin.gif
mike.omega
Din pacate avem probleme cu spam-erii. Sper ca pe viitor sa se mai rezolve treaba, daca nu. Am sa va rog sa suportati smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.