Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cheia
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
ssergiu
Ciao tot eu sunt mi-am schimbat bateriile la cheie tip briceag si nu mai pot sa deschid maina din telecomanda am pus bateriile vechi si tot nu merge ajutor
DORU
Ti-am raspuns la MP ! thumbsup.gif
Succes !
getodac
Se pare ca masina ta e plina de probleme, sfatul meu vinde-o cat se mai invart rotile... inca whistling.gif
DORU
Dimpotriva, masina e OK insa proprietarul accede abia in a o cunoaste ! Si noi il ajutam ! thumbsup.gif
getodac
Nu am vrut sa fiu malitios, ma gandeam doar ca a cumparat un sh si ai avut ghinionul sa aibe probleme, asa ca primul gand a fost sa scape de ea. thumbsup.gif
Daca ar fi sa dau eu sfaturi (la cat ma pricep eu la masini whistling.gif ) nu se vor rezolva problemele golfului niciodata asa ca tu esti baza Doru thumbsup.gif
DORU
Esti un dragut, dar sa stii ca nimeni nu le stie pe toate, deci nici eu. whistling.gif
ssergiu
Mersi Doru tu esti cel mai in masura sa ma critici asa este nimeni nu le stie pe toate dar din cadrul wag tu le sti, mult noroc. thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.