Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Am un Ford Fiesta 1.3 benzina , 51.000 km.
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari masini
Florin29
Am un Ford Fiesta, an 2007 , 1.3 benzina, 51.000 km reali, vreau sa-l vand , sunt foarte multumit de ea dar vreau ceva mai mare acum .....daca este cineva interesat....dati un msj

PS: Sorry daca nu aici trebuia sa postez anuntul , sunt user nou nu stiu daca e ok ca l-am postat aici......
HalbaSus
Ti-am mutat anuntul la sectiunea Vanzari masini, te rog precizeaza si pretul pe care il ceri precum si datele de contact... poate nu ar strica si niste poze.
Florin29
Ma poti ajuta si pe mine sa mi zici de unde modific anuntul pe care l am pus ? Mersi
mike.omega
Nu il mai poti modifica. Posteaza o forma imbunatatita a anuntului si te ajutam noi mai departe wink.gif
Florin29
pai asta inseamna ca mai trebuie sa dau un sms adica sa platesc iar nu ? sad.gif
mike.omega
Huh?! Ai cont pe forum?! Asa ca postezi pana iti vine acru tongue.gif
Sa nu uit! vezi ca s-ar putea sa incurci forumul (masini.ro/forum) cu site-ul (bestauto.ro) care au acelasi proprietar. Nu stiu cum e pe la altii dar la noi pe forum ca sa postezi un anunt trebuie sa-ti faci cont, care e gratis rolleyes.gif
Florin29
sunt in ceatza deja.,.... smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif deci in ce mai trebuie sa mi fac cont ? smile.gif
mike.omega
Mai bine ne-ai povesti cum ai ajuns aici. Pe ce site ai intrat sa postezi anunt pt masina?
Florin29
Pai pe masini.ro mi am facut cont si de acolo am pus anuntul .....acum stiu ca nu trebuia sa l pun unde l am pus si a fost mutat si probabil daia nu mai stiu ce si cum smile.gif
mike.omega
Da, si ai ajuns pe forum.
Acum ai urmatoarele variante:
1. postezi aici anuntul pt masina
2. cu acelasi ID si parola te loghezi pe masini.ro(site-ul) si incerci sa postezi acolo anuntul
3. cu acelasi ID si parola te loghezi pe bestauto.ro si postezi acolo anuntul

In mod evident, le poti face pe toate 3 smile.gif
Florin29
pai le-am postat acolo ma interesa aici pe forum smile.gif
mike.omega
Aha! smile.gif
Pai aici pe forum postezi anuntul la fel cum imi raspunzi si mie la mesaje biggrin.gif
Vezi ca sub fereastra in care scrii, e un buton upload, inca unu de choose, acolo pui pozele wink.gif
Florin29
nu am poze e ok daca pun anuntul fara poze ? smile.gif
Florin29
nu stiu ce am mai facut da cred ca il las asa ca vad ca nu mi iese....wink.gif tu imi vezi anuntul pe forum ?
mike.omega
Gata, a aparut si anuntul pe forum. Cand ai poze, dai si tu add reply si pui pozele intr-un post nou wink.gif
T u d o r
Toata tara iti vede anuntul. laugh.gif

Poate un pret ar fi util ca baza de discutie cu un eventual cumparator. smile.gif
RD-Woo
QUOTE ( T u d o r @ Mar 30 2010, 07:35 PM) *
Poate un pret ar fi util ca baza de discutie cu un eventual cumparator. smile.gif


Si cateva pozeee... laugh.gif
Florin29
toata tara??? smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif e bine atunci biggrin.gif mersi baieti de ajutor smile.gif da parca e si pretul .. ?

QUOTE (Florin29 @ Mar 30 2010, 01:10 PM) *
Am un Ford Fiesta, an 2007 , 1.3 benzina, 51.000 km reali, vreau sa-l vand , sunt foarte multumit de ea dar vreau ceva mai mare acum .....daca este cineva interesat....dati un msj PS : pretul este de 6500 Eur negociabil si discutabil smile.gif

PS: Sorry daca nu aici trebuia sa postez anuntul , sunt user nou nu stiu daca e ok ca l-am postat aici......

robyvol33
Salut schimburi ceva,,, am o supernova
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.