Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cupa VSS,13-14 martie la ARAD
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Motor sport
roadempire
Ieri si azi am fost plecat la arad unde s-a tinut cupa VSS .
Sambata:
8.00 sedinta tehnica
8.30 recunoasterea traseului
9.00 pornirea primei masini in curse
Aprox: 13.00 Pauza 30 min - 1 h pentru masa, toilet si reconfigurare traseu
Aprox: 14.00 mansa a II-a

Duminica:
8.00 sedinta tehnica
8.30 recunoastere traseu (asta decide sorin daca mai e nevoie)
Aprox: 13.00 Incheierea cupei
Aprox: 14.00 Premierea

Cam asta e programul.


Prticipanti circa 80 de masini
Spectacol excelent

http://www.youtube.com/watch?v=P9bkEFVW_Qg
Diesel
Sincer la asta as fi vrut sa particip, dar am aflat mult prea tarziu. Desi nu m-ar fi avantajat grupele pus la 106-150cp.
Diesel
S-au publicat pe undeva rezultatele? pe toate forumurile pe care le-am gasit sunt doar poze si filmulete.

As vrea sa vad diferentele de timpi dintre masini, grupe, etc.
roadempire
Rezultate Grupa 2 care te intereseaza:


Nume prenume Grupa NR. Total
1. Stanoiev Bogdan Grupa 2 43 08:44,2 Dacia Logan Cup 1.6 mpi 95cp
2. Stanean Bogdan Grupa 2 10 08:54,3 Peugeot 205GTI 1.6 110cp
3. Bartha George Grupa 2 77 08:54,5 Dacia Logan 1.6 16v 105cp
4. Bogdan Alexandru Grupa 2 78 08:54,7 Opel Tigra 1.4 90 cp
5. Krepelka Alexandru Grupa 2 63 08:59,6 Dacia Logan 1.6 de cupa 99 cp
6. Simion Daniel Grupa 2 20 09:00,0 Dacia Logan 1.6 mpi 90cp
7. Maier Mircea Grupa 2 44 09:12,0 Dacia Logan Cup 1.6 mpi 95cp
8. Zaharia Bogdan Grupa 2 47 09:12,2 Dacia Logan 1.6 16 V 105 CP
9. Balan Sorin Grupa 2 1 09:13,1 Dacia Logan 1.6 mpi 90cp
10. Cazan Sebastian Grupa 2 65 09:16,5 Dacia Logan 1.6 16v 105cp
11. Bumbulici Mihai Grupa 2 8 09:21,4 Wv Golf 1.8 8v 90cp
12. Buncila Viorel Grupa 2 34 09:29,9 ford fiesta 103 cp
13. Leitan Laurentiu Grupa 2 4 09:40,8 Renault Megane 1.9 dti 98cp
14. Barbu Cezar Grupa 2 74 09:45,3 Dacia Logan 1.6 16 V 105 CP
15. Chricescu Mirela Grupa 2 22 10:00,0
16. Katona Arthur Grupa 2 21 10:04,7 BMW 316i 102cp
17. Negrean Alin Grupa 2 7 10:17,3
18. Rusu Ramona Grupa 2 49 11:59,6 Mazda mx-5
19. Streulea Cristian Grupa 2 24 13:12,1 Dacia Logan 1.5 dci 70cp
20. Petreus Daniel Grupa 2 9 13:21,9 Dacia Logan 1.6 16 V 105 CP
21. Nicola Ovidiu Grupa 2 51 13:46,7 Opel Astra


Upss soryy sati ca pe tine te interesa grupa 3 !
ai aici toate :

Nume prenume Grupa NR. 1 Total
1. Uturas Octavian Grupa 1 2 09:20,6
2. Moisa Vlad Grupa 1 72 09:25,2
3. Costin Marius Grupa 1 38 09:26,5
4. Scurtu Alin Grupa 1 33 09:32,6
5. Georgescu Alex Grupa 1 54 09:37,3
6. Briscu Cristian Grupa 1 25 09:41,7
7. Andrei Andy Grupa 1 64 09:47,3
8. Setyar Cristian Grupa 1 60 09:57,5
9. Ocsko Daniel Grupa 1 66 09:59,4
10. Teudan Daniel Grupa 1 13 10:22,1
11. Mateut Dariana Grupa 1 52 10:36,5
12. Bratis Florin Grupa 1 57 11:03,0
13. Lupsescu Grupa 1 83 12:07,2
14. Taut Silviu Grupa 1 76 13:23,8



Nume prenume Grupa NR. 2 Total
1. Stanoiev Bogdan Grupa 2 43 08:44,2
2. Stanean Bogdan Grupa 2 10 08:54,3
3. Bartha George Grupa 2 77 08:54,5
4. Bogdan Alexandru Grupa 2 78 08:54,7
5. Krepelka Alexandru Grupa 2 63 08:59,6
6. Simion Daniel Grupa 2 20 09:00,0
7. Maier Mircea Grupa 2 44 09:12,0
8. Zaharia Bogdan Grupa 2 47 09:12,2
9. Balan Sorin Grupa 2 1 09:13,1
10. Cazan Sebastian Grupa 2 65 09:16,5
11. Bumbulici Mihai Grupa 2 8 09:21,4
12. Buncila Viorel Grupa 2 34 09:29,9
13. Leitan Laurentiu Grupa 2 4 09:40,8
14. Barbu Cezar Grupa 2 74 09:45,3
15. Chricescu Mirela Grupa 2 22 10:00,0
16. Katona Arthur Grupa 2 21 10:04,7
17. Negrean Alin Grupa 2 7 10:17,3
18. Rusu Ramona Grupa 2 49 11:59,6
19. Streulea Cristian Grupa 2 24 13:12,1
20. Petreus Daniel Grupa 2 9 13:21,9
21. Nicola Ovidiu Grupa 2 51 13:46,7



Nume prenume Grupa NR. 3 Total
1. Bunescu Vlad Grupa 3 29 08:34,8
2. Precup Andrei Grupa 3 68 08:36,5
3. Makrai Robert Grupa 3 16 08:39,5
4. Tierpe Ioan Grupa 3 14 08:46,0
5. Stanean Razvan Grupa 3 27 08:51,0
6. Tirla Sergiu Grupa 3 80 08:52,3
7. Kalman Kalman Grupa 3 11 08:57,6
8. Moldoveanu Ciprian Grupa 3 100 08:59,1
9. Almasa Ovidiu Grupa 3 5 09:04,0
10. Salajan Alex Grupa 3 69 09:11,6
11. Marc Alin Grupa 3 17 09:18,8
12. Nemeth Peter Grupa 3 39 09:21,9
13. Ogarcin Vlad Grupa 3 37 09:29,5
14. Istoc Calin Grupa 3 48 09:32,2
15. Sandu Adrian Grupa 3 62 09:33,9
16. Gruia Alexandru Grupa 3 71 09:39,2
17. Moga Mircea Grupa 3 19 09:40,9
18. Matei Alexandru Grupa 3 18 09:54,7
19. Lupulescu Ciprian Grupa 3 15 09:55,7
20. Jurca Dorina Grupa 3 42 10:04,9
21. Rusu Raul Grupa 3 75 10:11,6
22. Ionescu Cristian Grupa 3 73 10:17,0
23. Danila Andrada Grupa 3 70 11:19,4
24. Pandor Adrian Grupa 3 12 11:21,9
25. Badita Ilie Grupa 3 23 11:23,2
26. Zenfin Zoran Grupa 3 45 11:40,5
27. Macrai Robert Grupa 3 28 13:02,5



Nume Prenume Grupa NR. 4Total
1. Tirla Sergiu Grupa 4 53 08:27,3
2. Raducioiu Grupa 4 50 08:34,3
3. Macrai Robert Grupa 4 81 08:38,2
4. Suta Darius Grupa 4 56 08:43,6
5. Popa Mihai Grupa 4 6 08:57,4
6. Dunareanu Alex Grupa 4 31 08:59,8
7. Resiga Ema Grupa 4 55 09:07,8
8. Wagner Giany Grupa 4 61 09:08,0
9. Boncalo Sergiu Grupa 4 67 09:12,5
10. Marc Alian Grupa 4 82 09:16,1



Nume Prenume Grupa NR. 5Total
1. Staici Florin Grupa 5 41 08:16,5
2. Gardean Cornel Grupa 5 40 08:22,0
3. Sfat Alexandru Grupa 5 58 08:35,4
4. Mercea Mario Grupa 5 30 08:53,2
5. Lapadusa Alin Grupa 5 46 08:54,7
6. Jeff Grupa 5 35 08:59,6
7. Roman Dan Grupa 5 59 09:01,2
8. Campeanu Grupa 5 26 10:42,0
9. Mercedes Brabus Grupa 5 28+ 13:10,0



Nume Prenume Grupa NR. juniorTotal
1. Armond Kuzak Junior 32 08:44,4
2. Leah Vlad Junior 79 11:37,5



Nume Prenume Grupa NR.femina Total
1. Chricescu Mirela feminin 22 10:00,0
2. Jurca Dorina feminin 42 10:04,9
3. Mateut Dariana feminin 52 10:36,5
4. Danila Andrada feminin 70 11:19,4
5. Rusu Ramona feminin 49 11:59,6
roadempire
castigatorul Bunescu Vlad ™ a concurat pe o Honda CRX 1.6 125cp
Diesel
Multumesc pentru informatii, 10 secunde diferenta intre locurile 1 la grupele 2 si 3... si eu care imi faceam griji biggrin.gif

Daca afli de alte asemenea competitii de amatori, te-as ruga sa imi dai un pm.
roadempire
Cu placere si ma bucur ca te-am putut ajuta.
roadempire
QUOTE (Diesel @ Mar 16 2010, 11:03 PM) *
Multumesc pentru informatii, 10 secunde diferenta intre locurile 1 la grupele 2 si 3... si eu care imi faceam griji biggrin.gif

Daca afli de alte asemenea competitii de amatori, te-as ruga sa imi dai un pm.

De exemplu s-e tine Slalomul paralel de la Sibiu !
Am fost si eu anul trecut in noembrie si a fost extrem de fun !


http://www.youtube.com/watch?v=dJ8ht8ua73w
roadempire
Inca 2 movie de la distractia din weekend !
http://www.trilulilu.ro/addyionut/18c797b508050d

http://www.analogtv.ro/2010/03/16/spectaco...tul-de-la-arad/

hai sa pun si cateva poze...
Diesel
Am aflat si despre ala, jucaria mea a vazut relativ putin macadam in viata ei, dar prezenta Loganurilor stock m-a incurajat. Am vazut cateva filmulete de la evenimentul din noiembrie. Pe uscat as avea ceva curaj. Pe noroi devine complicat.
pista
Diesel, daca vei merge la Sibiu anunta-ma te rog. Vin si eu cu break-ul de familie.
Diesel
Pai stai ca ultimul eveniment la Sibiu a fost in Noiembrie 2009. Inca n-am citit pe nicaieri programarea vreunui nou eveniment, daca aflu o sa fac galagie.
roadempire
Cupa VSS reeditare probabil la vara!

http://www.blip.tv/file/3356703/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.