Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sara Motors Tm
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki > SX4
tiamat
Buna,
Vreau sa cumpar o masina de la Sara Mototrs Tm. Masina este sh achizitionata de ei in leasing. A mai cumparat cineva de la ei? Imi puteti spune daca sunt seriosi? Sau ma trezesc ca le platesc masina integral si apoi am probleme cu inamtricularea.
Multumesc
solmar
Preiei leasingul sau cumperi masina? In primul caz preluarea de leasing - devii proprietar cand termini cu ultima rata. In cel de-al doilea sa inteleg ca ei au terminat leasingul si iti vand tie masina caz in care Sara Motors sunt deja proprietari si e o simpla tranzactie de vanzare cumparare. Oricum trebuie sa vezi ce scrie si in actele masinii ca sa-ti faci o idee.

Cat despre bonitatea lor intra pe www.listafirme.ro sau pe www.totalfirme.com si cauta-i acolo. Au fost pe profit din 2002 pana in 2008, n-am datele pe 2009 dar banuiesc ca au supravietuit crizei.
V l a d
Salut, eu am luat in leasing Sx4-ul de la ei si totul a fost foarte ok. Masina a fost noua, nu au existat probleme si au respectat termenii da livrare initiali. Experienta mea cu ei a fost una pozitiva.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.