Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce alegem intre: Suzuki splash / noul Chevrolet Spark / Fiat Panda
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
Laur007
Am 2 rable si am ales cele trei variante
aveti alte propuneri la aceeiasi bani ? Ar trebui sa mai scot din buzunar aprox. 5000 euro
Panda 6.950 euro
Suzuki 7.128 euro
noul Spark 7.690 euro

preturi cu TVA
T u d o r
Se muta la Versus.
Masina iti trebuie strict pentru oras?
Laur007
Cea mai mare parte a timpului probabil 80 - 90 %
DRAGOS
QUOTE (Laur007 @ Mar 7 2010, 07:17 PM) *
Cea mai mare parte a timpului probabil 80 - 90 %

Suzuki thumbsup.gif
mike.omega
Exact smile.gif Panda e prea mica. Spark-ul actual e un matiz cu alte haine, Spark-ul viitor cine stie cat o sa coste biggrin.gif

Mie unu Splash imi place desi n-am mers cu masina, dar presupun ca nu poate fi prea rau tongue.gif
James Kilowatt
drivetest, cu toate trei! smile.gif
T u d o r
Si eu tot Splash zic. Sau Swift dar e mai rigid si pe gropile din Biucharest asta se va resimti.
Tarabostes
Noul Spark e complet diferit fata de Matiz/vechiul Spark si nu arata rau deloc, pacat ca este insa relativ scump.
Vezi ca sunt preturi bune si la Yaris.
Laur007
M-am inscris la un test cu noul Spark
revin cu pereri !
Laur007
Maine, drive cu noul Spark !
thumbsup.gif
Laur007
S-a amanat drive-ul din cauza vremii !
keep in touch !
Tarabostes
seria C1/107/Aygo nu te tenteaza?
Marius30562
Sa nu uitam ca noul Spark la motorasul de 1.0 l are distributie pe lant si 6 airbag-uri in dotarea standard !

In alta ordine de idei - toate sunt masinute simpatice si de Spalsh respectiv Panda am auzit numai de bine.

Noul Spark este ... prea nou !


Anyway, decisiv este drive-testul si raportul dotari / pret.
mike.omega
Hai cu drive-testul!
Intre timp am vazut noul Spark in galerie la care fura, e urat cu draci! da urat rau! Si arata mai ieftin decat Splash sau Panda biggrin.gif
solmar
QUOTE (mike.omega @ Mar 15 2010, 06:11 PM) *
Hai cu drive-testul!
Intre timp am vazut noul Spark in galerie la care fura, e urat cu draci! da urat rau! Si arata mai ieftin decat Splash sau Panda biggrin.gif


ti-ar "care fura" ... ca tot pe ala verde si urat l-am vazut si eu si nu stiam cine si ce fura... 36182451.gif
Laur007
Astept inca reprogramare pentru drive !
C1/107/Aygo au preturi care-mi depasesc bugetul
Ar fi tentant varianta Fiat unde platesti anul asta 50% si restul de la anul !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.