Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pentru tine si masina ta ...
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Sandra32740
http://www.xxxx.ro Pentru ca posesorii de autoturisme sa isi cunoasca "bijuteriile pe 4 roti" cat mai bine!
G e o r g e
si cum e vremea prin ploiesti ? :evil:
Iulian HondaFan
eu chiar ma uit de un manual pentru Golf 4 (care sa includa GTI/1.8T), am gasit pe Amazon.com, dar e 80$, way too much...

poate imi da si mie cineva un pont... manuale auto.ro n-are decat pt. Golf3 si mai vechi...
f1anatic
Mai Iuliane...dar ce "manualul" meu itzi trebuie ?

Nu mai sint cartzi la Murry's sau Pep Boys ?

eu am doua pt. van respectiv Taurus: unul este HAYNES alalalt este CHILTON. Si cartzile in seria asta sint pt. orice masina care se vinde in State. Si costa doar 20 - 30 dolari.
Iulian HondaFan
tre' sa vin in chicago atunci ca pe aici nu am gasit nimic...
f1anatic
QUOTE(Marius-Iulian)
tre' sa vin in chicago atunci ca pe aici nu am gasit nimic...


Ia zi-mi care-i modelul masinii tale sa ma uit eu dupa ea. Ca poate trebuie sa o comanzi...cu toate ca amindoua magazinele auto au o colectie destul de mare. Dar...ai incercat sa o cumperi prin Borders sau Barnes & Noble ?
Iulian HondaFan
am gasit un Chilton pe autobarn.com pentru golf&jetta 1999-2002 dar nu sunt sigur daca include si GTI, asta este numai 17$ deci l-as lua daca as sti ce include. F1 daca ai drum, please, masina mea e Golf GTI 1.8T 2003 ( din cate stiu nu sunt diferente intre GTI 2002 si 2003), daca baietii au cartea in magazin numai uita-te pe ea sa vezi daca are si partea de GTI si mai ales despre 1.8T.

nu ma apuc eu s-o desfac in bucati ca e in garantie, dar e bine sa stii ce si cum are pe ea.
f1anatic
Hai sa itzi mai vind un pont.

Cum astia au ce au cu reklama...itzi dau un PM.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.