Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Care masini arata mai bine
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
robert constantin31470
care masini arata mai bine din cele mai vechiute nu cele 2003 2004, cele cu AC sau cele fara?
madalina
Care este legatura intre modul cum arata o masina si aerul conditionat!?!
f1anatic
QUOTE(madalina)
Care este legatura intre modul cum arata o masina si aerul conditionat!?!
]

Vai Madalina...ma dezamagesti...Bineintzeles ca alea !

Mestere 'Tinel, cred ca ar fi bine sa te uitzi sub capota la cum arata. Sau sa o pui pe rampa. Eu unul...nici nu as lua o masina la mina a doua daca condensatorul de la Aerul Conditionat nu e din inox si nu luceste ca in prima zi. Zgirieturi, rugina, nori pe el...frate da ce-mi trebuie...sa-mi fac probleme singur...cu mina mea ?
robert constantin31470
Problema se pune in felul urmator:

Din ce am observat eu masinile dotate cu AC arata mult mai bine din pct de vedere th si estetic decat aceeasi marca dar fara AC. Ati mai observat si voi chestia asta?
Iulian HondaFan
stai asa ca nici eu nu inteleg, care e treaba cu AC?!!!
Andrei Suzuki
QUOTE(robert constantin31470)
Din ce am observat eu masinile dotate cu AC arata mult mai bine din pct de vedere th si estetic decat aceeasi marca dar fara AC. Ati mai observat si voi chestia asta?



Eu unu nu am observat.Poate ne aratzi si noua niste poze...asa de curiozitate
robert constantin31470
nu am poze mai dar cand ma duc prin targ si ma uit de exemplu la un opel vectra 95 cu ac si unu fara ac, cel cu ac arata mai bine" cred ca nu m-am exprimat bine eu, vorbeam de interior"
Andrei Suzuki
Bun,chiar daca te refereai la interior,ce poate sa difere la cele doua modele? Ala cu ac are un buton in plus.Alte diferente eu nu vad
G e o r g e
pai stai ma nene, ca daca e sa luam asa :
un producator pe un anume model are 3 nivele de echipare , sa zicem.

tu te uiti la nivelul 3 si la nivelul 1 , PAI NORMAL CA nivelul cel mai inalt de echipare arata mai bine :banghead:
Andrei Suzuki
Bravo George.Ne-ai lamurit pe totzi. :cheers:
Iulian HondaFan
observatie inteligenta! :wav: AC este prezent acum pe mai toate nivelele de echipare ( cel putin optional) dar la masinile mai vechi chestia are sens.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.