Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Alfa Romeo Giulietta
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Alfa Romeo
marius68582
Comunicatul de presa
Hoinar
Ce-i frumos e frumos! thumbsup.gif
Parca seamana putin spatele cu cel de Scirocco...la stopuri cel putin unsure.gif.

PS: De ce sunt doar 2 tetiere in spate? E doar pt 4 locuri?
marius68582
Ego Alfa


Sau asa ceva...
T u d o r
Leduri... mama ma-sii de moda... biggrin.gif

E noul Alfa compact?
solmar
QUOTE (marius68582 @ Jan 13 2010, 10:30 PM) *
Ego Alfa


Sau asa ceva...


n-am inteles de ce trebuia sa vorbeasca un barbat in reclama aia. cateodata sunt lipsiti de inspiratie broscarii...
mike.omega
Eu mi-as lua si maine smile.gif
Dar ideea celor de a Alfa de a se orienta spre clientela premium nu mi se pare de bun augur. Criza continua sau a lasat urme adanci si nu stiu cati mai aleg cu sufletul si nu cu portofelul.
klm
Imi place insa nu cred ca as putea alege o masina cu nume de femeie... pe de alta parte o masina care sa-ti aminteasca de liniile unei femei frumoase si cu un nume de genul XJ, 8C, Granturismo ar fi cu totul altceva.
HalbaSus
De ce sa nu aiba nume de femeie ? O masina, DOUA masini... feminin...

L.E: Si cum ar fi sa aiba nume de barbat ? Spre exemplu: Antonio . Ai putea sa urci in Antonio ? Sau mai bine ai urca in Giulietta ?
solmar
Mai putin important daca are nume de femeie sau barbat. Cred ca nici macar n-are sens sa deschidem/dezvoltam un subiect pe tema asta. Mie imi place 159 la nebunie.
klm
CITAT(HalbaSus @ Jan 14 2010, 09:36 AM) *
De ce sa nu aiba nume de femeie ? O masina, DOUA masini... feminin...

L.E: Si cum ar fi sa aiba nume de barbat ? Spre exemplu: Antonio . Ai putea sa urci in Antonio ? Sau mai bine ai urca in Giulietta ?

O prima observatie: foarte interesanta asocierea: Alfa Romeo Giulietta wink.gif!
Ca sa-ti raspund la intrebare: nu-mi trece prin cap niciun nume masculin, o fi vreun Buick Bill dar nu stiu eu...
si ca sa fiu mai clar: nu as alege o masina cu nume de femeie, nu ma refer la cuvinte de genul feminin (gen Arnage, Corolla).

PS: Ferrari Enzo: n-as avea nicio problema sa ma urc in el biggrin.gif!
Diesel

Intre asta si MiTo, trebuie sa ajung sa conduc si eu una biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.