Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Concurs foto
Masini.ro Forum > Masini.ro > Concursuri
valdi
Am cautat pe site-ul masini.ro o adresa de contact si fiindca nu am gasit, am gasit nimerit sa postez aici.
Am incercat sa pun o poza pentru Concurs: Masini.ro de teren si dupa ce m-am logat, am apasat "adauga foto' si imi afiseaza Poti adauga o singura poza la acest concurs, desi nu am adaugat niciuna la acest concurs, la altele da.
Cum se rezolva?
valdi
Revin la postul anterior. Nu este nimeni pe acest forum care sa-mi raspunda
FAR EASTERN
poate stie admin...
Hoinar
Admini, moderatori, dragii mei, trezirea! Ajutati omul!
smile.gif
Mariustom
Moderatorii cred că nu pot ajuta, și nici unii admini, din păcate.
Cel puțin așa știu. Dacă e altfel, atunci cine poate ... la treabă smile.gif
admin
QUOTE (valdi @ Nov 27 2009, 04:01 PM) *
Am cautat pe site-ul masini.ro o adresa de contact si fiindca nu am gasit, am gasit nimerit sa postez aici.
Am incercat sa pun o poza pentru Concurs: Masini.ro de teren si dupa ce m-am logat, am apasat "adauga foto' si imi afiseaza Poti adauga o singura poza la acest concurs, desi nu am adaugat niciuna la acest concurs, la altele da.
Cum se rezolva?



Salut,

Am verificat si se pot adauga poze, posibil sa fie un bug si sa nu te lase sa uploadezi daca ai participat la alte concursuri, verific si revin mai tarziu cu un raspuns.
cristi2307
QUOTE (admin @ Dec 14 2009, 11:32 AM) *
Salut,

Am verificat si se pot adauga poze, posibil sa fie un bug si sa nu te lase sa uploadezi daca ai participat la alte concursuri, verific si revin mai tarziu cu un raspuns.


Va salut. Si eu am o problema legata de postarea unei fotografii la concurs. Pe scurt: luna trecuta am incercat sa postez o fotografie la concursul legat de vacanta. Pana la sfarsitul concursului nu a fost validata !!! Acum, la concursul cu masini de teren incerc sa postez o alta fotografie si este afisat un mesaj care ma anunta ca nu pot posta decat o singura fotografie, fotografie care imi este afisata si este cea de luna trecuta !!! Dar nu are legatura cu subiectul fiind incercarea mea de a participa la concursul lunii precedente. Daca luna trecuta v-am rugat sa o validati (si nu s-a rezolvat) acum va rog sa o sterge-ti ca sa pot posta alta fotografie la concursul lunii curente.
Va multumesc.

Numai bine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.