Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tunning pentru peugeot 206cc
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
catyis
Iar am nevoie de voi, de ideile voastre. Ce sugestii imi dati pentru un tunning pt un 206 cc? Tin sa precizez ca vreau sa i schimb culoarea in roz si tapiterie neagra de piele. Altceva ce as mai putea pune? Ceva luminite pe interior as vrea.
f1anatic
QUOTE (catyis @ Nov 24 2009, 12:50 PM) *
Iar am nevoie de voi, de ideile voastre. Ce sugestii imi dati pentru un tunning pt un 206 cc? Tin sa precizez ca vreau sa i schimb culoarea in roz si tapiterie neagra de piele. Altceva ce as mai putea pune? Ceva luminite pe interior as vrea.


De ce nu incepi cu stickere si musai neoane albastre la praguri. Altfel nu impui prezenta ! Si i-as desena pleoape in jurul farurilor. Mai am vreo doua idei dar nu vreau sa se lege vreun moderator de mine.
catyis
QUOTE (f1anatic @ Nov 25 2009, 01:20 AM) *
QUOTE (catyis @ Nov 24 2009, 12:50 PM) *
Iar am nevoie de voi, de ideile voastre. Ce sugestii imi dati pentru un tunning pt un 206 cc? Tin sa precizez ca vreau sa i schimb culoarea in roz si tapiterie neagra de piele. Altceva ce as mai putea pune? Ceva luminite pe interior as vrea.


De ce nu incepi cu stickere si musai neoane albastre la praguri. Altfel nu impui prezenta ! Si i-as desena pleoape in jurul farurilor. Mai am vreo doua idei dar nu vreau sa se lege vreun moderator de mine.

Daca nu vrei sa ai probleme cu operatorul lasa mi mail cu ideile tale. catyis@ymail.com
laurentiu
Nu stiu in ce masura te putem ajuta in privinta asta, pentru ca tuningul e o chestie cat se poate de subiectiva. Fiecare isi modifica masina asa cum ii place. De exemplu mie mi se pare ca un 206cc arata mai bine albastru inchis decat roz, dar asta e doar parerea mea.
Dar daca vrei un raspuns referitor la masina ta, eu i-as mai pune niste jante cromate, ploape (tot roz), niste praguri mai joase, niste stopuri pe fond alb si un eleron discret. In interior poti schimba mansonul schimbatorului de viteze, gurile de ventilatie si eventual panoul consolei centrale (adica fata acelei parti din bord cu sistemul audio, aerul conditionat...). Ca sa intelegi mai bine la ce ma refer, ti-am atasat o poza cu un interior modificat, iar ce este cu alb eu le-as pune roz.
catyis
Bineinteles ca decizia finala eu o voi lua, dar vreau sa aud ceva pareri sa aleg ce e mai bun. Eu nu stiu ce e in trend.
catyis
Ce parere aveti de asta?
HalbaSus
ooooh... puuuufiiii thumbsup.gif
catyis
QUOTE (HalbaSus @ Nov 25 2009, 04:00 PM) *
ooooh... puuuufiiii thumbsup.gif

???????????????????????????????????????????????
air_wolf
sick.gif




si interiorul tot roz si gata...
catyis
Supeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.