Help - Search - Members - Calendar
Full Version: carte de prezentare
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
utilizator_263297
Salut tuturor.Sunt un fericit conducator al unui passat din 2006 cumparat acum 7 zile.modelul este trendline,105hp.Multumit pana acum de el dar cea mai mare dezamagire este ce nu pot sa citesc in intregime cartea de prezentare a masinii.Nu pentru ca sunt analfabet doar mi-am cumparat passatul in norvegia (aici locuiesc).Daca este cineva care stie unde gasesc si eu(gratis)acea carte in romaneste.Eu sunt din Tulcae de fapt si am sunat la reprezentanta vw in Tulcea si mi-au spus ca acea carte costa 300 lei.Mi se pare prea mult si nu ar fi o problema sa o cumpar dar nici nu o vor trimite la destinatie,cineva trebuie sa o ridice ,sao trimita si bineinteles sa plateasca coletul pana aici si costa aproape la fel ca cartea.

Multumesc frumos de ajutor.
T u d o r
Cu search pe goagal n-ai gasit nimic? De regula se gasesc pe torrente, nu stiu daca legea aia noua din UE cu taiatul netului pentru cei care descarca soft ilegal e activa in Norvegia.
utilizator_263297
QUOTE ( T u d o r @ Nov 9 2009, 08:02 PM) *
Cu search pe goagal n-ai gasit nimic? De regula se gasesc pe torrente, nu stiu daca legea aia noua din UE cu taiatul netului pentru cei care descarca soft ilegal e activa in Norvegia.






Nu am gasit nimic gratuit pe google,singura carte pe care am gasit-o a fost pentru modelele pana in 2005.
o sa mai incerc.
DORU
Garantat vei gasi pe Skoda Club Romania ceea ce cauti, vezi aria "Link-uri si documente utile".
utilizator_263297
QUOTE (DORU @ Nov 10 2009, 01:05 AM) *
Garantat vei gasi pe Skoda Club Romania ceea ce cauti, vezi aria "Link-uri si documente utile".


O as caut sa vad daca gasesc ceva
Multumesc frumos tuturor
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.