Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cupa Kamikaze, Curtea de Arges
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Off road zone
Watcher
In weekendul acesta se desfasoara in jurul localitatii Curtea de Arges cupa Kamikaze.
Din punct de vedere al concursurilor de offroad, este o abordare foarte interesanta: roadbookul este secvential (primesti foi noi pe masura ce ajungi la CPuri), regulamentul contine reguli de fairplay, iar premiul este O MASINA !!

Duminica 11 octombriem, incepand cu ora 10, se desfasoara in Curtea de Arges, la bazinele de apa (strada macesului) , TRIALul - partea de concurs adresata cel mai mult publicului.

Am primit asigurarea ca, dupa ce se termina trialul in concurs, vom putea sa ne dam si noi cei care nu am reusit sa luam startul (sambata am treaba si a trebuit sa renunt la concurs...)

Astfel ca duminica dimineata ne intalnim la metro/macdonald/petrom militari ca sa plecam la ora 0700 spre curtea de arges.
Daca vi se pare interesant evenimentul va propun sa va alaturati coloanei ;-)

DORU
Daca eram disponibil, veneam cu placere, insa am fost invitat la o nunta...aveam si unde sa ma cazez smile.gif)

Totusi, ceva poze si impresii ?
Watcher
Nu-mi spune ca nu stiai unde sa te uiti dupa poze :-)
Watcher
Iata ce ar fi de vazut :


DORU
Ptiu, fir-ar...sa uit io site-ul tau teehee.gif

Nu recunosc zona de razboi, unde este, spre Campulung ?
Watcher
Trialul de duminica s-a tinut in Curtea de Arges, la 'bazinele de apa'.
Nu iti pot explica sa ajungi acolo caci pe noi ne-au dus organizatorii
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.